NBA 2K17 یک بازی ویدیویی شبیه سازی بسکتبال است که توسط Visual Concepts طراحی شده و توسط ۲K Sports منتشر شده است. این رقم ۱۸ در حق رای دادن NBA 2K و جانشین NBA 2K16 است. این بازی در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶ برای بازیکنان که پیش از این بازی دستور داده بود منتشر شد و در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۶ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، ایکس باکس و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر خواهد شد. پل جورج ورزشکار پوشش است برای نسخه به طور منظم بازی، در حالی که کوبی براانت ورزشکار پوشش “Legend Edition” است. در ایتالیا، ورزشکار پوشش داده شده Danilo Gallinari است، و در اسپانیا ورزشکار پوشش Pau Gasol است. NBA 2K17، مانند بازی های قبلی در سری، بر اساس ورزش بسکتبال است؛ به طور خاص، آن را شبیه سازی تجربه انجمن ملی بسکتبال (NBA). چندین حالت بازی شامل MyCareer است، جایی که بازیکن یک بازیکن قابل تنظیم را ایجاد می کند و از طریق حرفه ای خود، MyGM و MyLeague بازی می کند، هر دو حالت های حق رای دادن که پخش کننده یک سازمان را کنترل می کند، و MyTeam، جایی که بازیکن یک تیم را برای رقابت در برابر تیم ایجاد می کند تیم های دیگر بازیکنان.

  دانلود ترینر NBA 2K17

  در کنار تیم های فعلی NBA، تیم های دیگر نیز شامل می شوند، مانند تیم های کلاسیک NBA، تیم های ملی و تیم های EuroLeague. موسیقی متن فیلم بازی که دارای ۵۰ آهنگ مجاز است، توسط Grimes، Imagine Dragons و Noah Shebib سرپرستی می شود. NBA 2K17 یک بازی شبیه سازی بسکتبال است که، مانند بازی های قبلی در سری، تلاش می کند تا تجربیات انجمن ملی بسکتبال (NBA) و همچنین پیشرفت های موجود در قسط های قبلی را نشان دهد. بازیکن به طور عمده بازی های بسکتبال NBA را با بازیکنان و تیم های واقعی و یا شخصی سفارشی می کند. به همین ترتیب، بازی ها قوانین و اهداف بازی های بسکتبال NBA را دنبال می کنند. چندین حالت بازی برای بازیکن در دسترس است و بسیاری از تنظیمات را می توان سفارشی کرد. این بازی دارای بسیاری از ویژگی های ارائه شده است که بر روی ارائه واقعی زندگی، مانند انیمیشن های جمعیتی، تفسیر، پیش بازی، نیمه وقت و نمایش های پس از بازی، زاویه های دوربین، روشنایی و انیمیشن های پخش، مدل سازی می شود. یازده مفسر و متقاعد کننده مختلف از جمله کوین هارلان، کریس وبر، شاکلی اواین، دیوید اودریج، و دوریس برک وجود دارد. عرصه های مختلف دارای تیم های تفسیر متفاوت هستند. منوها نیز اصلاح شده اند.

  دانلود ترینر NBA 2K17

  ترینر NBA 2K17 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی NBA 2K17 می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: اضافه کردن ۱۰ اهداف (خانه)، اضافه کردن ۱۰ اهداف (دور)، استامینا بی نهایت، بدون خستگی، تایمر یخ، پایان دادن به یک چهارم، امتیاز بی نهایت، اضافه کردن ۵۰۰۰ امتیازات، نادیده گرفتن محدودیت های مشخصه، حداکثر ارتقا در دسترس، طرفداران بی نهایت، تغییرات نامتناهی قیمت، سوپر سرعت، حرکت آهسته. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.7 (به روز رسانی ۷) از بازی NBA 2K17 است.

  جهت دانلود ترینر  NBA 2K17 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر