NBA 2K18 یک بازی ویدیویی شبیه سازی بسکتبال است که توسط Visual Concepts طراحی شده و توسط ۲K Sports منتشر شده است. این قسط ۱۹ در حق رای دادن NBA 2K و جانشین NBA 2K17 است. این شرکت در تاریخ ۱۵ سپتامبر سال ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز، نینتندو سوئیت، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، ایکس باکس و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. Kyrie Irving به عنوان ورزشکار پوشش برای بازی به طور منظم بازی می کند، Shaquille O’Neal ورزشکار پوشش است نسخه های ویژه و DeMar DeRozan Toronto Raptors ورزشکار پوشش بازی در کانادا است. در حالی که یک عضو Cleveland Cavaliers زمانی که برای پوشش انتخاب شد، ایروینگ قبل از انتشار این بازی به Boston Celtics معامله شد. در نتیجه، یک پوشش جدید نشان دادن ایروینگ در یک لباس Celtics در کنار پوشش اصلی نشان داده شد. NBA 2K18، مانند بازی های قبلی در سری، بر اساس ورزش بسکتبال است؛ به طور خاص، آن را شبیه سازی تجربه انجمن ملی بسکتبال (NBA). چند حالت بازی وجود دارد، از جمله تیم مدیریت MyGM و MyLeague حالت، که تاکید قابل توجهی در طول توسعه، و MyCareer، که در آن بازیکن ایجاد و پخش از طریق حرفه ای از بازیکن خود است. این بازی دارای یک موسیقی متن مجاز است که شامل ۴۹ آهنگ است.

  دانلود ترینر NBA 2K18

  روایت خود را بنویسید، تیم رویایی خود را بسازید، کنترل خود را از لیگ، یا ثابت کنید که بهترینها با رقابت با بازیکنان دیگر از سراسر جهان است. آینده حالت های حرفه ای ورزشی وارد شده است، به شما این امکان را می دهد که بازی را به طوری که دوست دارید بازی کنید. حرفه خود را در بازی های NBA بسازید، در دادگاه های پارک بازی پارک بازی کنید، به مدرسه Pro-Am بپیوندید، یا فروشگاه ها و محل های مختلف را در محیط محله باز باز کنید. سیستم جدید MyPLAYER ارتقاء و تایید، بزرگترین شخصیت های تاریخی ما از جمله بازیکنان NBA و خیلی بیشتر.

  دانلود ترینر NBA 2K18

  ترینر NBA 2K18 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی NBA 2K18، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: اضافه کردن ۱۰ اهداف (صفحه اصلی)، اضافه کردن ۱۰ اهداف (دور)، بی نظمی استثمار، خستگی بی پایان، تایمر فریز، پایان دادن به یک چهارم، امتیاز بی نهایت، اضافه کردن ۵۰۰۰ امتیازات، نادیده گرفتن محدودیت های مشخصه، حداکثر ارتقا در دسترس، طرفداران بی نهایت، تغییرات نامتناهی قیمت، سوپر سرعت، حرکت آهسته. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی NBA 2K18 است.

  جهت دانلود ترینر  NBA 2K18 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر