Necropolis یک بازی ویدئویی بازی نقشآفرینی است که توسط Schemes Harebrained توسعه داده شده و منتشر شده توسط Bandai Namco Entertainment. این بازی برای مایکروسافت ویندوز و OS X در ماه ژوئیه سال ۲۰۱۶ منتشر شد و بعدها بعضی اوقات برای PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد. Necropolis دارای همه ی مواردی از یک ضربه ی عظیم است – نوعی از Roguelike که بازیکنان هاردکور در سال های آینده با آنها سر و کله بزرگی خواهند کرد. »نکتروپلیس اقدام سوم شخص را با بازی سیاه چال انداختن برای بازی ای که سریع و اعتیاد آور است ترکیب می کند. با این حال شیطانی هاردکور. شما به عنوان یک ماجراجوی بی نام و نشان به تلاش برای فرار از یک زندان، جادویی جادویی است که خود را هر بار که شما بازی را بازیابی، تنها با یک راه بیرون رفتن. به عنوان قهرمانانه و در معرض تهدیدات همیشه در سالن های پیچ و تاب و ناهنجاری های بی پایان از NECROPOLIS، ساخت و ساز، تجهیز، کشف و مبارزه برای زنده ماندن. بدون شک، شما قصد مرگ دارید – اغلب! – اما مهارت های رزمی، ارتقاء در دسترس و مهارت های سیاه چالش را در هر بازی به شما ارتقا می بخشد و یک مرحله را به سمت خروج نزدیک می کند.

  دانلود ترینر Necropolis

  (اخطار: “فقط یک بار دیگر” فکر می تواند اعتیاد داشته باشد.) archmax Abraxis اسرار خود را به گور برد. وجود دارد، در عمق یک مجتمع بزرگ ساخته شده توسط جادو، بزرگترین مجموعه از آیتم های جادویی و گنج است که جهان تا به حال شناخته شده است. پس از تمام پیروزی ها و پیروزی های او، ابراهیمسا به نروپلیس خود بازگشت تا سحر و جادو خود را در تاریکی که از بقیه تمدن دور بود، به کار برد. مارپیچ ها و راهروهای نكروپولیس تغییر می كنند و در سرزنش Brazen Head، هوش جادویی ایجاد شده توسط archmage تغییر می كند. بخشی از دوچرخهسواری، بخشی از کارآگاه و بخشی از اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت، و ماجراجویان را به عمق و عمیق تر به دامن آراکسیس هل می دهد. این به این دلیل است که، بر خلاف بسیاری از مقبره ها، Necropolis به ماجراجویان دعوت می کند؛ به آنها نیاز دارد. کسانی که در دیواره های خود می میرند، سحر و جادو را تقویت می کنند. این یک دام، یک دستگاه خودپرداز است که بر روی روح ها تغذیه می کند. ارواح ماجراجویان مرده به نوبه خود چرخ های عجیب و غریب، و اجساد آنها به عنوان Automatons repurposed؛ مارینتهای جادویی که راهروها را برای جستجوی مهاجمین ترویج می دهند. و Necropolis بسیار، بسیار بزرگتر در داخل از خارج است. اوه، و آن را تغییر می دهد و در هوی و هوس Brazen سر. و این پر از بزرگترین دشمنان آبراهسیس است و هر هیولا در طول ماجراهای خود با آن مواجه شده است. هزاران نفر به نروژ وارد شده اند افلاطون می گوید، Abraxis جایی در داخل، ارواح و جاودانه بر روی تخت یخی نشسته است. در ده قرن تنها یک ماجراجوی فرار کرده است، و من می ترسم او کاملا ناامید شود. اما شما … من مطمئن هستم که شما آن را فقط خوب می کنید. شما به نظر می رسد نوع پرماجرا است.

  دانلود ترینر Necropolis

  ترینر Necropolis همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Necropolis، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، Infinite Stammina، خستگی کامل، موارد Sont’t کاهش، سوپر سرعت، حرکت آهسته، سوپر پرش، اعتبار بی نهایت، یک ضربه کشتن. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1 از بازی Necropolis است.

  جهت دانلود ترینر  Necropolis  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر