قسط نهم در یکی از محبوب ترین سری بازی های ویدیویی مسابقه اتومبیل رانی به طور مداوم توسط شرکت Electronic Arts به مدت دو دهه توسعه یافته است. این یکی با بازنگری Ghost Games Studio (EA Gotheburg پیشین) که عمدتا متشکل از کارمندان سابق است، ایجاد شد. فرآیند توسعه بازی نیز توسط اعضای انجمن Speedhunters، از جمله عکاسان، روزنامه نگاران، و رانندگان متمرکز در سراسر خودرو به طور گسترده ای درک شده است. علامت گذاری نقطه عطف ۲۰ ساله سری موجود در بازار سازندگان تصمیم به راه اندازی مجدد، نام بازی جدید به سادگی نیاز به سرعت.

  دانلود ترینر Need for Speed 2016

  برای برآورده کردن انتظارات بازیکنان، محصول از دو ترانه پرطرفدار تر این سری استفاده می کند: Need for Speed: Underground و Underground 2، شامل تمام عناصر طرفداران علاقه مند به حق رای دادن است – سفارشی سازی وسیع خودرو، معتبر از فرهنگ خودرو، و یک داستان قانع کننده در یک دنیای باز و شلوغ با زندگی شبانه. نیاز به سرعت برای PC / Windows 19 قسط کامل در یکی از محبوب ترین سری بازی های مسابقه است که به طور مداوم برای بیش از دو دهه توسط شرکت Electronic Arts توسعه داده شده است. این یکی توسط Ghost Games (former EA Gothenburg) تولید شد، که اکثرا ساخته شده از کارکنان سابق معیار، سازندگان Need for Speed ​​Rivals از سال ۲۰۱۳ بود. همچنین روند توسعه توسط انجمن Speedhunters، مرکز عکاسان، روزنامه نگاران و رانندگان در اطراف فرهنگ كاملا درك شده جمع شده است. با قرار دادن ۲۰ سال سابقه سری، سازندگان تصمیم به راه اندازی مجدد کردند و تحت عنوان این قسط جدید به سادگی نیاز به سرعت دارند. به منظور دستیابی به انتظارات طرفداران، این بازی در نتیجه تجزیه و تحلیل دقیق تمامی نسخه های قبلی منتشر شد، بنابراین انتخاب عناصر مورد علاقه طرفداران از حق رای دادن، از جمله گزینه های سفارشی سازی خودرو غنی، فرهنگ معتبر شهر خودرو و داستان قانع کننده در یک محیط باز شبانه.

  دانلود ترینر Need for Speed 2016

  ترینر Need for Speed 2016 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Need For Speed، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Nitrous، حالت شبح، خودرو باز، سوپر ترمز، محل فروشگاه، Teleportation. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.04 از بازی نیاز به سرعت (۲۰۱۶) است.

  جهت دانلود ترینر  Need for Speed 2016 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر