دانلود ترینر Need for Speed Carbon : برای اولین بار در نیاز به بازی سرعت، ایجاد یک تیم و مسابقه در یک جنگ تمام‌عیار برای شهر تان در برابر تیم‌های رقیب و مخالفت با کلاس‌های ماشین. در هر زمان همه چیز را به خطر خواهید انداخت تا رقیب خود را به یک خیابان ببرید.هر عضو خدمه دارای مهارت‌های منحصر به فردی است که شما در طول مسابقه تحریک می‌کنید تا برتری کسب و کارتان را نسبت به رقیب تان به شما بدهد. از یک Blocker درخواست کنید تا یک حواس‌پرتی ایجاد کند و مسابقه دهندگان دیگر و یا جیپ را کاهش دهد تا شما را به راه میان‌بر در مسیر هدایت کند.

  دانلود ترینر Need for Speed Carbon

  هنگامی که پلیس گرما را بالا می‌برد و مسابقه را به حومه شهر تبدیل می‌کند، این نبرد در نهایت به دره Carbon تبدیل می‌شود که در آن سرزمین‌ها و reputations را می توان در هر منحنی خطرناک از دست داد.
  از خلاقیت خود برای طراحی ماشین‌های خدمه خود با یک ابزار سفارشی برای سفارشی کردن خودرو استفاده کنید که به شما قدرت تبدیل هر وسیله نقلیه به خودرویی که همیشه می‌خواستید را به شما می‌دهد. گروه خودروی خود، خدمه خود و خیابان‌های شما در نیاز به کربن سرعت، انقلاب بعدی در بازی‌های مسابقه‌ای را نشان دهید.
  از دره کانیون بیرون نروید: خیابان‌ها را برای مبارزه با رئسای رقیب در دره‌های تنگ در خارج از مرکز شهری رها کنید. همه دویل کانیون و حالت‌های نژاد رانش، آزمون نهایی مهارت و اعصاب هستند، که در آن یک تغییر اشتباه می‌تواند بیشتر از مسابقه برای شما هزینه داشته باشد.
  شهر مال شما است: مسابقه برای کنترل بلوک شهر به وسیله از بین بردن خدمه رقیب بر روی چمن‌های آن‌ها، و سپس رهبران خدمه خود را در مسابقات زندگی یا مرگ در کانیون شکست می‌دهد.
  سفارشی‌سازی اتومبیل رویایی شما: ابزار جدید سفارشی سازی خودروی جدید، به شما قدرت طراحی و تبدیل کردن خودروی شما را به هر نحوی که قابل‌تصور باشد، می‌دهد.
  نشان دادن یک کلاس: وابسته بودن با the، ماهیچه آمریکایی، یا برایت متداول و ثابت کردن یک‌بار و برای همه کسانی که بهترین مجموعه چرخ‌ها را ایجاد می‌کنند. یک مدل فیزیک جدید، هر خودرو را کنترل می‌کند و به شکل متفاوتی حرکت می‌کند.

  دانلود ترینر Need for Speed Carbon

  ترینر Need for Speed Carbon  همراه با گزینه های تقلب
  خدمه خود را بسازید: اعضای تیم خود را انتخاب کنید و از مهارت‌ها در راه و در garage برای کمک به شما برای برنده شدن مسابقه و سفارشی کردن اتومبیل تان استفاده کنید. هر یک از اعضای تیم خود را به عنوان یک متخصص تغذیه کنید و مهارت‌های خاص خود را فعال کنید تا رقبای خود را بزنید.
  بیش از ۵۰ خودروی Licensed جهان واقعی [ تایید # ] دقیق است ]: هر خودرو tuneable است بنابراین شما می‌توانید ظاهر و عملکرد آن‌ها را سفارشی کنید تا با خدمه خود هماهنگ شوید.
  جهت دانلود ترینر  Need for Speed Carbon از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر