دانلود ترینر Need for Speed Heat

  نیاز به سرعت گرما (مانند حرارت NFS)یک بازی رایانه‌ای مسابقه‌ای است که توسط بازی‌های رایانه‌ای ساخته شده‌است و توسط مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شده‌است. این بیست و چهارم قسط نیاز به مجموعه سرعت و یادبود بیست و پنجمین سالگرد این مجموعه است. نیاز به سرعت گرما یک بازی مسابقه‌ای است که در یک محیط آزاد جهانی بنام پالم سیتی، یک نسخه fictionalised از شهر میامی، فلوریدا و اطراف آن قرار دارد. نقشه بازی در این بازی جغرافیای متنوع، از جمله مناطق کوهستانی و دشت‌های آزاد را مشخص می‌کند. بر خلاف نیاز به سرعت Payback، بازی شامل یک چرخه ۲۴ ساعته نمی‌شود، اما بازیکنان می‌توانند بین روز و شب تغییر کنند. در طول روز، بازیکنان می‌توانند در رویداده‌ای رقابتی شرکت کنند که به بازیکنان پاداش می‌دهد تا در خودروهای جدید هزینه کنند و به روز رسانی شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند در مسابقات خیابانی غیر قانونی در شب شرکت کنند که نماینده بازیکنان هستند. هر چه پخش‌کننده بیشتری درآمد داشته باشد، پلیس در طول شب خشن‌تر خواهد بود. بازیکنان باید از ماموران پلیس فرار کنند و قبل از اینکه دستگیر شوند به safehouse باز گردند، یا خودرو متلاشی شده‌است. این بازی همچنین داستانی را نشان می‌دهد که در آن بازیکنان با نیروی پلیس شهر تعامل دارند و به رهبری ستوان مرسر صورت می‌گیرند.

  دانلود ترینر Need for Speed Heat

  این داستان به دنبال بازیکن شرکت‌کننده در مرحله نهایی مسابقه اسب‌دوانی است که در خیابان‌ها و حومه شهر پالم برگزار می‌شود.
  در حالی که آن‌ها در رویداده‌ای بیشتری در مرحله نهایی شرکت می‌کنند، توجه ستوان مرسر را به خود جلب می‌کنند؛ رهبر یک نیروی کار درون the. بازیکن در نهایت به یک هدف برای نیروی کار تبدیل می‌شود و در کنار آن‌ها شرکت‌کننده تاثیرگذار در مرحله نهایی است. این بازیکن به دنبال کسب شهرت و شهرت برای مسابقه قانونی خود، و از طریق صحنه مسابقات زیرزمینی شهر پالم به بالا می‌رود و شهرت و شهرت برای مسابقه غیر قانونی خیابانی خود کسب می‌کند.

  دانلود ترینر Need for Speed Heat

  مربی برای بازی نیاز به سرعت گرما، شما می‌توانید از آن برای فعال کردن این کد Cheat ضروری استفاده کنید: سلامت وسایل نقلیه نامحدود، Instant آنی Nitro، منجمد کردن وسایل نقلیه، نمی‌توانند بازداشت شوند. نکته: این ابزار cheat برای نسخه اصلی . ۰ (به روز رسانی)بازی نیاز به سرعت گرما.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر