Need for Speed ​​Payback یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که توسط Ghost Games تولید شده و توسط Electronic Arts برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی است. این بیست و سومین قسمت در سری Need for Speed ​​است. نیاز به Speedback Payback یک بازی مسابقه ای است که در محیط دنیای باز از دره فورچون قرار دارد. این تمرکز بر روی “رانندگی عمل” است و دارای سه شخصیت قابل پخش است (هر کدام با مجموعه ای از مهارت های مختلف) با هم کار می کنند تا فیلم های عمل مانند توالی ها را بیرون بکشند. در مقایسه با بازی قبلی، آن نیز دارای یک چرخه شبانه روزی ۲۴ ساعته است. بر خلاف ۲۰۱۵ نیاز به سرعت راه اندازی مجدد، Payback شامل یک حالت تک نفره آفلاین است.

  دانلود ترینر Need for Speed Payback

  نیاز به سرعت، یکی از محبوب ترین بازی های ویدئویی franchises در جهان، با انتقام در فیلم جدید اقدام به رانندگی، Need for Speed ​​Payback باز می گردد. در عالم اموات دره فورچون، شما و خدمه خود را با خیانت و تقسیم مجدد با انتقام مجبور کردن خانه، یک کارتل نافرجام که قمار شهر، مجرمان و پلیس را بر عهده دارد. در این بهشت ​​گمشده فاسد، سهام بالا است و مجلس همواره برنده است. دنیای متنوع و چالش برانگیز رویدادهای مانند تایلر را بازی کنید مسابقه، مک شولمن و جس؛ Wheelman. هر راننده باید مسابقات، ماموریت ها و چالش ها را برای کسب احترام به زیرزمین دره و رقابت در مسابقه نهایی به پایان برساند تا مجلس را ترک کند. ماشین شما در مرکز همه کارهایی است که انجام می دهید. Craft منحصر به فرد سوار با عملکرد عمیق تر و سفارشی سازی بصری از همیشه قبل از. آنها را به حد مجاز رسانده، هنگامی که از گرما در جنگ های پلیس حماسی فرار می کنید. با راننده های دیگر در داخل و یا خارج از جاده ها از طریق کانیون ها، بیابان ها، کوه ها و شهر ها، سر به سر بگذارید. سهام را با قرار دادن پول اضافی در بازی در تمام حوادث، چالش ها و مأموریت ها که می تواند برنده خود را افزایش دهد، افزایش دهید. اما شما می توانید همه چیز را از دست بدهید. در نهایت، برای حقوق کلاهبرداری نهایی، از طریق توصیه های Autolog به دوستان خود و برای اولین بار با رقبای بالقوه ارتباط برقرار کنید و با آن رقابت کنید. رهبران شما با دیگر بازیکنان سطح مهارت مشابهی پر می شود، بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه در سراسر جهان رتبه بندی کنید. از مأموریت های هیجان زده ای به نابودی ماشین های جنگی به فک افتادن لحظات لحظه ای تنظیم شده، Need for Speed ​​™ Payback یک لبه صندلی شما را فراهم می کند، فانتزی از طریق حرکت آدرنالین.

  دانلود ترینر Need for Speed Payback

  ترینرNeed for Speed Paybackهمراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Need for Speed ​​Payback، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کد های ضروری بازی استفاده کنید: Infinite Nitrous، Timer Oponent Opponent، Motion Slow Motion، Money Infinite، Unnamed Tokens، Reputation Infinite. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (201802) از بازی Need for Speedback Payback است.

  جهت دانلود ترینر Need for Speed ​​Payback از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر