نیاز به سرعت: رقبا یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که در یک محیط باز جهانی قرار دارد. توسعه یافته توسط توسعه دهندگان سوئدی و بریتانیا بازی های Ghost و Ghost Games UK و Developer Criterion Games، این قسمت بیستم در سری Need For Speed ​​طولانی است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. همچنین برای پلیاستیشن ۴ منتشر شده است و برای همان Xbox One منتشر خواهد شد. نیاز به سرعت: رقبا ویژگی های گیم پلی تحمل برخی از شباهت به نیاز ۲۰۱۰ برای سرعت: عنوان پیگیری داغ در نیاز به سرعت حق رای دادن با اتومبیل های عجیب و غریب و تعقیب پلیس با سرعت بالا. بازیکنان نقش یک مسابقه یا یک مسابقه را بازی می کنند، با هر طرف قانون، مجموعه ای از چالش ها، خطرات و پاداش خود را ارائه می دهد.

  دانلود ترینر Need for Speed: Rivals

  رقبا ویژگی های یازده ابزار ارتقاء مانند EMP، shockwaves و توانایی تماس در roadblocks. این بازی در محل داستانی شناخته شده به عنوان Redview County اتفاق می افتد. این دنیای باز است و ویژگی های بیش از ۱۰۰ مایل (۱۶۰ کیلومتر) از جاده باز است، بزرگتر از ۲۰۱۲ نیاز به سرعت: بیشترین خواست، اما به همان اندازه به عنوان پیگیری داغ معیار. دنیای باز ویژگی مشابهی را برای Most Wanted دارد، با چند جهش، تله سرعت و اتومبیل های بازشدنی، و همچنین میانبرهایی که بر روی نقشه نشان داده نمی شوند. رقبا دارای یک سیستم آب و هوایی پویا هستند که باعث می شود “جهان احساسات بیشتری نسبت به دیگر بازی های Need for Speed” احساس کند. فراری نیز برای اولین بار در یازده سال به طور کامل به حق رای می رسد.

  دانلود ترینر Need for Speed: Rivals

  ترینر Need for Speed: Rivals  همراه با گزینه های تقلب

  ترینر برای بازی ویدیویی مسابقه Need for Speed: رقبا، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health Infinite Vehicle، Infinite Nitro، No Nitro for Opponents، Fast Acceleration، Instant Brakes، Freeze Vehicles، Never Busted، Infinite اسلحه، وسیله نقلیه یک ضربه کشتن، افزایش سرعت، SP مسابقه بی نهایت، SP SP Infinite، تایمر کاهش می یابد / تایمر افزایش می یابد. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 – v.1.4.0.0 از بازی نیاز به سرعت: رقبا.

  جهت دانلود ترینر  Need for Speed: Rivals از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر