دانلود ترینر Need for Speed SHIFT : نیاز به تغییر سرعت یک بازی مسابقه‌ای معتبر است که تجربه رانندگی واقعی را با فیزیک جهانی، مدل‌های خودروی بی‌عیب و نقص، و دامنه وسیعی از مسیرهای رقابت معتبر ترکیب می‌کند. نیاز به SHIFT سرعت بازیکنان را در یک جهت مختلف برای ایجاد یک تجربه شبیه‌سازی نیاز دارد که احساس واقعی رانندگی ماشین‌های با عملکرد بالا را تکرار می‌کند.بازیکنان از طریق ترکیبی از ادراک مبتنی بر ادراک، واقعیت فوق در کابین خلبان، و تجربه وحشیانه یک فرد اول برخورد می‌کنند. بازیکنان به صدای بلند، احشایی، قوی، ورزشی مسابقه سوار بر یک خودرو در لبه کنترل از دیدگاه راننده، ضربه می‌زنند. نیاز به تغییرات سرعتی یک مدل رانندگی دقیق و در دسترس است که به شما اجازه می‌دهد هر ضربه را احساس کنید، هر تغییر سطح شیار و هر ذره از دست دادن وقتی که خود را به لبه نزدیک می‌کنید.

  دانلود ترینر Need for Speed SHIFT

  پروفایل های راه‌انداز جدید، تعمیم نهایی تجربه رانندگی واقعی است. این سیستم به هر بازیکن یک شخصیت منحصر به فرد براساس مهارت و سبک رانندگی بازیکن می‌دهد. پروفایل های گرداننده نشان می‌دهند که چگونه یک بازیکن، ماشین، پیشرفت شغلی و ازدواج آنلاین را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. در نیاز به تغییرات سرعت، نحوه رانندگی شما این است که چه کسی پشت فرمان است.
  تجربه رانندگی واقعی انواع نشانه‌های بصری، تجربه رانندگی واقعی شامل یک مدل سه‌بعدی را ارایه می‌دهد که شبیه حرکت سر محرک، سکون و نیروی G است. عمق میدان نیز براساس سرعت خودرو تنظیم می‌شود؛ بنابراین وقتی ماشین با سرعت بالا حرکت می‌کند، چشم‌انداز به فاصله‌ای که ماشین / کابین را از فوکوس دور می‌کند تغییر خواهد کرد.
  مشخصات گرداننده: کدام راننده شما هستید؟ پروفایل های گرداننده، تکامل بازیکن را به عنوان راننده مسابقه از رویداد تا رویداد ردیابی می‌کند. این سیستم از شخصیت یک راننده در مسیر، میزان موفقیت آن‌ها و هر نقطه پروفایل و badges که همگی آن‌ها برای ایجاد یک شغل و تجربه بازی حرفه‌ای با هم‌کار می‌کنند ساخته شده‌است. پروفایل درایور در تمام حالات: فعالیت حرفه‌ای و آنلاین فراگیر است.
  اثر سقوط پویا وقتی بازیکن به یک جسم ثابت یا خودرو مخالف برخورد می‌کند، بازیکن احساس خواهد کرد که آسیب می‌بینند. ترکیبی از تاثیرات سمعی و بصری بازیکن را ترک خواهد کرد و به طور خلاصه مسابقه را مختل خواهد کرد.

  دانلود ترینر Need for Speed SHIFT

  ترینر Need for Speed SHIFT  همراه با گزینه های تقلب
  سفارشی‌سازی نیاز به تغییرات سرعت تغییر سرعت یک گزینه سفارشی سفارشی است که به بازیکن اجازه می‌دهد هر جنبه از عملکرد ماشین و سبک دهی را متناسب کند. برای ارتقا دادن خودروی خود به زیر کاپوت اتومبیل بروید و وسیله نقلیه خود را ارتقا دهید تا عملکرد خود را افزایش دهد. سیستم سفارشی سازی بصری به بازیکنان اجازه می‌دهد که هر دو ظاهر خارجی را شخصی کرده و هر دو قسمت داخلی را برای منعکس کردن سبک و ترجیحات فردی شان بیرون بکشند.
  عکس از ماشین‌های واقعی و Tracks تقریبا ۷۰ اتومبیل دارای مجوز از جمله the Zonda اف، Audi RS۴ و پورشه ۹۱۱ GT۳ RSR در دسترس هستند. همچنین در ۱۵ مکان واقعی مانند Willow Springs و لاگونا Seca و همچنین مدارهای خیالی مانند مرکز شهر لندن و توکیو نیز وجود دارد.
  جهت دانلود ترینر  Need for Speed SHIFT از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر