دانلود ترینر Need for Speed - Undercover

  دانلود ترینر Need for Speed – Undercover : شما هرگز فکر نکرده اید که چنین شود ، تعقیب و گریز همه جانبه جایی که شما شکار می شوید. و شکارچی اکنون باید پشت فرمان بگردید و همه چیز را برای خطرناک ساختن یک سندیکای جنایتکار بی رحمانه بین المللی و رهایی از آنها در معرض خطر قرار دهید.

  دانلود ترینر Need for Speed – Undercover

  مردی که شما بعد از آن یک مانیایی پشت فرمان هستید و مانند زندگی خود رانندگی می کند به فرار بستگی دارد ، که شاید این اتفاق بیفتد. او یکی است با تمام پاسخ های شما نیاز دارید ، شما او را ردیابی می کنید. نیازی به گفتن نیست ، که ناوگان کراوات پلیس در آینه عقب شما کار را ساده تر نمی کند. این همه تجربه شما و هر مهارت لازم را خواهد داشت تا قانون را پیشی بگیرید ، دشمن را از بین ببرید و حقیقت را که یکبار و برای همیشه به پایان می رساند این تعقیب را باز کنید.
  مسابقه به یک داستان بسته از عمل از تعقیب و خیانت. کار کنید و در مسابقات شرکت کنید تا بتوانید خود را در هنگام نفوذ و سندیکای جرم بین المللی به اثبات برسانید.
  هنگامی که طعمه های خود را در تعقیب و گریزهای تعقیب شده با خودروهای پرسرعت زیاد قرار می دهید ، با پلیس و دیگران مبارزه کنید. مکانیک جدید و بسیار پیشرفته هوش مصنوعی به معنای پلیس های پرخاشگر و باهوش تر است که متمرکز بر بیرون بردن سریع و هر وسیله ضروری شما هستند.

  دانلود ترینر Need for Speed – Undercover

  ترینر Need for Speed – Undercover همراه با گزینه های تقلب
  موتور بازی کاملاً جدید به شما امکان می دهد حرکات شگفت انگیز را برای لبه رانندگی نهایی بکشید.
  با دیدن سه شهر منحصر به فرد که توسط یک سیستم بزرگراه گسترده متصل شده اند ، به سیستم عظیم بزرگراه اشک بزنید و دنیای باز منطقه ساحل خلیج فارس را کشف کنید.

  جهت دانلود ترینر از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر