دنیای خیابان شهری را وارد کنید و عملکرد بالای ماشین‌های tuner با آخرین عنوان در نیاز به مجموعه سرعت: نیاز به سرعت مترو. در حال حاضر محبوب‌ترین ماشین‌های tuner از شرکت میتسوبیشی موتورز، سوبارو، تویوتا و بسیاری دیگر، ساخت ماشین خیابانی نهایی را با پول نقد برای پرداخت بابت کیت‌های زایمان سفارشی و میزبانی of دارای مجوز عملکرد ماشین در نظر بگیرید. اما فقط ایجاد یک ماشین مسابقه خیابانی سفارشی شما را به بالا نمی‌رساند، در دنیای سخت مسابقات شهری مهارت و مهارت خاصی دارد.

  تعدادی از رویداده‌ای متنوع در محیط‌های شبانه و شبانه قلب رقابت خیابانی را تشکیل می‌دهند. بازیکنان با به دست آوردن تغییر کامل در مسابقات کشیدن و با قرار دادن اعتبار خیابانی خود بر روی خط، مسابقه دهندگان خیابانی را کامل می‌کنند و اعتبار خیابانی خود را در تمام ساعات شب در خیابان‌های شهر به نمایش می‌گذارند.

  دانلود ترینر Need For Speed: Underground

  ثابت کنید که شما به حلقه‌های برنده خیابانی ممتاز تعلق دارید، در رده‌بندی زیر زمین کار خود را انجام می‌دهید و در هر رشته بهترین راه را انتخاب می‌کنید.
  بیست ماشین کاملا قابل تنظیم و قابل تنظیم، در بازی از شرکت میتسوبیشی موتورز، سوبارو، تویوتا، و بسیاری دیگر گنجانده می‌شوند.
  چندین مسابقه اسب‌دوانی منحصر به فرد در این بازی شامل موارد زیر نشان داده خواهد شد: مسابقه کشیدن: کنار زدن با سه مسابقه دیگر، در لبه کنترل، همانطور که شما برای خط پایان رقابت می‌کنید.
  پیاده‌روی خیابانی: حرارت خیابان‌های شهر سرد با اکتان بالا، سرعت بالا، پیدا کردن سریع‌ترین خط از طریق انواع مختلف racecourses های شهری.
  صدها راه برای سفارشی کردن ride. از تولید کنندگان قطعات اصلی چهار چوب استفاده کنید، از جمله شرکت AEM، Audiobahn ®، Bilstein ®، DC ®، Inc. ®، GReddy ®، Jackson ®، MOMO ®، O.Z ®، O.Z ®، Skunk۲ ®، Sparco ®، StreetGlow ®، StreetGlow ®، and ®، و شرکت Turbonetics.
  نیاز به سرعت و گرافیک شگفت‌انگیز زیرزمینی، گیمرها را در دنیای مسابقات خیابانی بعد از ساعت غرق می‌کند. محیط شبانه شهری متنوع پس از متنوعی از مناظر شهری با جزئیات بسیار دقیق مدل‌سازی شده‌است. احساس جدیدی از سرعت در بازی از طرف برنده جایزه برای تیم سرعت و یک متخصص اثرات دیداری هالیوود ایجاد شده‌است
  بیش از ۱۰۰ رویداد منحصر به فرد به شرکت کنندگان این فرصت را می‌دهد که پول نقد کسب کنند، ارتقا بیشتری را خریداری کنند، و در حالی که شهرت خیابانی خود را افزایش می‌دهند، ماشین‌ها و ریل‌ها را باز کنند.

  دانلود ترینر Need For Speed: Undergroun

  ترینر Need For Speed: Underground همراه با گزینه های تقلب
  مجموعه متنوعی از موسیقی با اکتان بالا، بازی را در حال چرخش نگه می‌دارد.پشتیبانی آنلاین برای ۴ بازیکن بر روی پلی استیشن ۲ (فقط پهن باند)و کامپیوتر.

  جهت دانلود ترینر  Need For Speed: Underground از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر