یک اناریک کمی را بکشید! خسته از بازی قهرمان؟ تجربه ماجراجویی از طرف دیگر سکه با Nefarious! بازی کنید به عنوان تبه کار برای تغییر و هرج و مرج هرج و مرج که شما شاهزاده خانم ها را از پنج پادشاهی های مختلف که در بازی های منحصر به فرد بازی را تغییر دهید. با قهرمانان از طریق چندین حوادث نمادین با شما به عنوان رئیس مجددا روبرو شوید! Nefarious یک platformer عمل ۲d انیمیشن است، که در آن هدف شما در هر مرحله به ربودن شاهزاده خانم و سپس با آنها فرار! قهرمانان تلاش خواهند کرد تا شما را خنثی کنند، و بسیاری از چیزها ممکن است به طور کامل انتظار نداشته باشند.

  دانلود ترینر Nefarious

  دوست داشتنی انیمیشن ۲d و نشان داده شده پس زمینه. مبارزه با رئیس معکوس به شما اجازه مبارزه با قهرمان را می دهد. گلوب در میان پنج پادشاهی مختلف و حتی مکان های متمایزتری شبیه است. چند نوع مهمات را برای لانچر نارنجک خود باز کنید. گزینه های سفارشی سازی را برای تغییرات ۱۰ + در مشت های انفجاری خود ترکیب کنید. رمز و راز و فریب، که اگر کشف، یک پایان مخفی را باز کند! مشارکت در یک داستان کمدی کشف و تخریب یک بازی ویدئویی از آدم ربایی شاهزاده خانم.

  دانلود ترینر Nefarious

  ترینر Nefarious همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Nefarious، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: Infinite Health، Invinsible، Explosives Infinite، اضافه کردن امتیاز ارتقا دهید. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Steam) از بازی Nefarious است.

  جهت دانلود ترینر  Nefarious از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر