Nights of Azure 2: Bride of the New Moon یک بازی اکشن فانتزی است که توسط Gust طراحی شده و توسط Tecmo Koei برای PS4، PlayStation Vita و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این بازی عاقبت به شبهای لاجورد است و قرار است در سال ۲۰۱۷ منتشر شود. در ۱۴ آوریل اعلام شد که این بازی همچنین نسخه نینتندوی سوئیسی را دریافت خواهد کرد. مدتها پیش، مبارزه عظیم با Nightlord هیجان انگیز یک اثر پایدار را در جهان به اثبات رساند. موجودات ناف، که به نام “فیند” شناخته می شوند، در طول شب ظاهر شدند و انسان ها تنها با نور خورشید متحد شدند. دنیایی که هرگز نمی خوابم

  دانلود ترینر Nights of Azure 2: Bride of the New Moon

  یک نماینده Curia، Aluche، دستور داده می شود که از دوستان نزدیکش و جنیفر، لیلیانا محافظت کند. پس از جنگ نبرد شدید پس از جنگ، این دو در نهایت راه خود را به کوریا می رسانند، فقط برای کشف حقیقت بی رحمانه. Liliana انتخاب شده بود که قربانی بعدی، “عروس زمان”، یکی از مشتاقان ارائه شده به ماه ملکه. Aluche با ناامیدی و شوک پر شده و مأموریت خود را از حضور Liliana به محل ماه ملکه آغاز می کند. با این حال، آنها هرگز آن را نمی سازند. در راه، آنها توسط یک خیانت شدید مورد حمله قرار می گیرند، و Aluche در جنگ می میرد. هنگامی که بعد از آن بیدار می شود، متوجه می شود که او از مرده ها به عنوان یک نیمه مصنوعی مصنوعی آورده شده است. به گفته یکی از محققان Curia، لیلیانا جایی برای پیدا کردن پیدا نکرد، چرا که آنها به این نتیجه رسیدند که او به شهر خراب شده منتقل شده است. Aluche تازه احیا می شود راه خود را در آنجا به امید به صرفه جویی در دوست خود، قدرت ناخواسته، تاریکی در بدن خود را لرزان است.

  دانلود ترینر Nights of Azure 2: Bride of the New Moon

  ترینر Nights of Azure 2: Bride of the New Moon همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Nights of Azure 2: Bride of the New Moon، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite MP، Max Tension Gauge، Max Chase Gauge، Max Combo، Skills No Cooldown، Super Speed، Libra بی نهایت، خون بی نهایت، One Hit Kill، Freeze Mission Timer. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (20171117) بازی Nights of Azure 2: عروس ماه نو است.

  جهت دانلود ترینر  Nights of Azure 2: Bride of the New Moon از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر