Nioh یک بازی ویدیویی بازیگری است که توسط Team Ninja برای PlayStation 4 توسعه یافته است. در فوریه ۲۰۱۷ در سراسر جهان منتشر شد و توسط Koei Tecmo در ژاپن و Sony Interactive Entertainment در سطح بین المللی منتشر شده است. گیم پلی در اطراف سطوح هدایت و شکست دادن هیولاها که یک منطقه را آلوده کرده است. Nioh در اوائل دهه ۱۶۰۰ میلادی در طی یک نسخه ثابت از دوره Sengoku، زمانی که ژاپن در اوج جنگ داخلی بود قبل از صعود shogunat Tokugawa رخ می دهد. یک ملوان به نام ویلیام، در جستجوی دشمن، وارد ژاپن می شود و توسط هاتوری هانزو، خدمتکار توکوگاوا اییاسو، در شکست دادن یوکی هایی که در هرج و مرج جنگ شکوفا می شود، به سر می برد.

  دانلود ترینر Nioh: Complete Edition

  آماده مردن؟ تجربه جدیدترین بازی اکشن وحشیانه از تیم NINJA و Koei Tecmo Games را تجربه کنید. در سن سامورایی، یک مسافر تنها در سواحل ژاپن فرود می آید. او باید از طریق جنگجویان باطنی و Yokai فراطبیعی که از زمین به سر می برند، برای پیدا کردن آنچه که می خواهد، مبارزه کند. نسخه کامل شامل بازی کامل، و همچنین سه گسترش با فصل داستان های اضافی: اژدها از شمال، Defiant افتخار، و خون خون پایان. اژدها از شمال: این گسترش گسترش منطقه Tohoku، که در آن اژدها “یک چشم” تاریخ ماسامونه مخفیانه جمع آوری سنگ روح است. Honor دفاع: مبارزه با راه خود را از طریق محاصره مبارزه با زمستان اوزاکا به عنوان شما را دنبال داستان یکی از بزرگترین ژنرال های ژاپن از دوران دولت جنگنده، شجاع Sanada Yukimura.
  پایان خونسردی: به مبارزات تابستانی محاصره اوزاکا بپیوندید به عنوان دوره ای که دولت ها درگیر آن هستند، فصل نهایی داستان ویلیام را به پایان می رسانند.

  دانلود ترینر Nioh: Complete Edition

  ترینر Nioh: Complete Edition همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Nioh: Complete Edition می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، طول عمر سلاح کامل، سنجی زنده Infinite، Infinite Arrow و مهمات، موارد استفاده بی نهایت، صفر وزن تجهیزات، حداکثر سلاح آشنایی، یک ضربه کشتن، پول بی نهایت، Amrita بی نهایت، آیتم های بی نهایت، هزینه صفر جت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.21 از بازی Nioh: نسخه کامل است.

  جهت دانلود ترینر  Nioh: Complete Edition از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر