No Sky Man is a video game survival action-adventure game developed and published by the studio indie Hello Games for PlayStation 4 and Microsoft Windows. هیچ گیم پلی Sky Man بر روی چهار ستون – اکتشاف، بقا، مبارزه و تجارت ساخته شده است. بازیکنان آزاد هستند که در مجموع از یک جهان آزاد قطعی ایجاد شده که به طور روتین تولید شده است را شامل شود که شامل بیش از ۱۸ سیاره کوانتلیونی (۱٫۸ × ۱۰۱۹) است که بسیاری از آنها دارای مجموعه ای از گیاهان و جانوران است. با کاوش، بازیکنان اطلاعاتی در مورد سیارات دریافت می کنند که می توانند به اطلس ارسال کنند، پایگاه داده جهانی است که می تواند با سایر بازیکنان بازی به اشتراک گذاشته شود. بازیکنان در هر زمانی که اطلاعات جدید به Atlas آپلود می شوند، در بازی در بازی جبران می شوند. بازیکنان همچنین مواد و نقشه های خود را برای ارتقاء تجهیزات شخصیت خود و خرید انواع starships، اجازه می دهد آنها را به عمیق تر به مرکز کهکشان، زندگی می کنند در سیارات با محیط های خصمانه، در ارتباط با رفتار دوستانه یا خصمانه با کنترل فضای کامپیوتر کنترل جناح یا تجارت با کشتی های دیگر. بعضی از فعالیت ها مانند کشتن حیات بیش از حد بسیاری از حیوانات و یا جمع آوری بیش از حد منابع از سیاره ها، توجه گشت و گذار به Sentinels روباتیک را که سعی در کشتن شخصیت بازیکن دارد، جلب می کند.

  دانلود ترینر No Mans Sky

  بازیکنان در یک جهان مشترک به اشتراک میگذارند، با توانایی هماهنگی سیاره با دوستان، هرچند بازی نیز کاملا قابل پخش است؛ این توسط سیستم تولید پردازش فعال شده است که اطمینان می دهد که بازیکنان همان سیاره با همان ویژگی ها، فرم های زندگی و سایر جنبه ها را یک بار با توجه به مختصات سیاره، بدون نیاز به اطلاعات بیشتر ذخیره شده یا بازیابی شده از سرورهای بازی پیدا می کنند. تقریبا تمام عناصر بازی به طور روتین تولید می شوند از جمله سیستم های ستاره ای، سیارات و اکوسیستم های آنها، فلور، فون و الگوهای رفتاری آنها، سازه های مصنوعی و جناح های بیگانه و فضاپیمای آنها. موتور بازی از چندین الگوریتم قطعی مانند معادلات ریاضی پارامتریک استفاده می کند که می تواند طیف گسترده ای از هندسه و ساختار موجود در طبیعت را تقلید کند. عناصر هنری ایجاد شده توسط هنرمندان انسانی نیز مورد استفاده و تغییر قرار می گیرند. صدای بازی، از جمله صداهای محیط و موسیقی متن زیرزمینی، همچنین از روشهای تولید نسبی از نمونه های پایه ساخته شده توسط پل ویر و گروه موسیقی ۶۵daysofstatic استفاده می کند.

  دانلود ترینر No Mans Sky

  ترینر No Mans Sky همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی No Mans Sky، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shield، Stamina Infinite، Jetpack Infinite Energy، چند ابزار بدون گرما، بدون بارگذاری مجدد، نارنجک بی نهایت، آیتم های بی نهایت، بدون نیاز به دستکاری ، Super Damage / One Hit Kill، سلامتی فضایی بی نهایت، سپر Infinite Starship، تیراندازی فضاپیما بدون بیش از حد، واحدهای بی نهایت، اضافه کردن ۵۰۰۰۰۰ واحد، سوپراسپرت، پرتاب انرژی بی نهایت، انرژی بی نهایت پرتاب، انرژی بی نهایت Hyperdrive، Infinite Energy پرتو فاز، پشتیبانی از انرژی بی نهایت انرژی، حفاظت از خطرات انرژی بی نهایت، انرژی چند منظوره انرژی / مهمات. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.75 از بازی No Mans Sky است.

  جهت دانلود ترینر  No Mans Sky از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر