Nobunaga’s Ambition: Souzou Sengoku Risshiden یک سری بازی های ویدئویی استراتژی مبتنی بر نوبت است که در ژاپن در سال ۱۹۸۳ منتشر شد. این مجموعه ای از شبیه سازی های تاریخی سازگار با سلیقه ای است که توسط توسعه دهنده Koei بازی ویدیویی ژاپنی تولید شده است.

  دانلود ترینر Nobunaga’s Ambition: Souzou Sengoku Risshiden

  این ویژگی یک آهنگ صدای غالب ژاپنی است، هرچند در زمان پخش فیلم، دوبله فارسی ظاهر می شود. آن را قبل از عاشقانه سه امپراطوری آغاز کرد، اما اغلب اوقات محلی نیست. مارس ۳۰، ۲۰۱۳ سالگرد ۳۰ ساله این سری را نشان می دهد. تم اصلی نمادین در افتتاح اعتبار و اکثر تریلر های تبلیغاتی برای سری توسط Yoko Kanno تشکیل شده است.

  دانلود ترینر Nobunaga’s Ambition: Souzou Sengoku Risshiden

  ترینر Nobunaga’s Ambition: Souzou Sengoku Risshiden همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Nobonaga’s Ambition: Souzou Sengoku Risshiden، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: نبرد: نیروهای بی نهایت، نبرد: تخلیه نیروهای دشمن، اضافه کردن ۱۰۰،۰۰۰ طلا، اضافه کردن ۱۰۰،۰۰۰ غذا، اضافه کردن ۱۰۰،۰۰۰ سربازان، اضافه کردن ۱۰۰،۰۰۰ چوب، اضافه کردن ۱۰۰٫۰۰۰ فولاد، اضافه کردن ۱۰۰۰ کار، اضافه کردن ۱۰۰۰ ایجاد، اضافه کردن ۱۰۰۰ کمک، شهر ویرایش، کاراکتر ویرایش. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.8.0 از بازی Nobonaga’s Ambition است: Souzou Sengoku Risshiden.

  جهت دانلود ترینر  Nobunaga’s Ambition: Souzou Sengoku Risshiden از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر