Nobunaga’s Ambition: Taishi 15th و آخرین در سری بازی های شبیه سازی تاریخی Nobunaga’s Ambition است. از کجا یک رزمنده جنگجو فراتر از جاه طلبی خود است. ما بهترین دوستداران کشورهای متخاصم را به تمام طرفداران خارج از کشور پیشنهاد می کنیم! (سیستم حل و فصل): هر قبیله به دلیل “Resolve” های مختلف آنها از هم جدا می شوند. ما بر روی حل هر افسر روشن می کنیم، که تنوع در بازی و استراتژی ها را در بر می گیرد. شبیه سازی هوش مصنوعی پیشرفت کرده است، به بازیکنان اجازه می دهد تا بیشتر در معرض غرق شدن در مبارزه با Daimyo انسان انسانی. (استراتژی جدید): سیستم های مدنی و دیپلماتیک اصلاح شده اند. با عناصر گوناگون جدید به سری، چشم بازیکن برای استراتژی مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. سیستم های تکامل یافته مدنی و دیپلماتیک عمق بیشتری را نشان می دهند.

  دانلود ترینر Nobunaga’s Ambition: Taishi

  (جنگ های نهایی): برخورد در مرحله “فرایند سفارش / پیشرفت”، جایی که بازیکنان سعی می کنند حرکات دشمنان خود را پیش بینی کنند. ما از یک طرح منظم برای نشان دادن لذت پیش بینی حریف خود و جنگ واقعی با شدت بالا استفاده می کنیم. (حجم): بسیاری از افسران. بیش از ۲۰۰۰ افسر ظاهر می شود و یک نقشه سه بعدی با کیفیت بالا. (درام تاریخی): ما در این بهترین داستان های تاریخی، نور زندگی افسران را روشن می کنیم. ما رویدادهای زیادی را نشان داده ایم که رویدادهای تاریخی، داستان ها و حتی فولکلور محلی را نشان می دهند.

  دانلود ترینر Nobunaga’s Ambition: Taishi

  ترینر Nobunaga’s Ambition: Taishi همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Nobonaga’s Ambition: Taishi، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: اضافه کردن ۱۰۰٫۰۰۰ پول، اضافه کردن ۱۰۰٫۰۰۰ غذا، Inf. امتیازات سیاسی، اضافه کردن ۱۰۰،۰۰۰ اسب، اضافه کردن ۱۰۰،۰۰۰ اسلحه گرم، اضافه کردن ۱۰۰،۰۰۰ سرباز، اضافه کردن ۱۰٫۰۰۰ مزرعه، حداکثر وفاداری، حداکثر وفاداری شهروندان. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۸٫۰۳٫۰۸) از بازی Nobonaga’s Ambition: Taishi است.

  جهت دانلود ترینر  Nobunaga’s Ambition: Taishi از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر