یک مربی پانچ مرگ یک انگشت تجربه کونگ فو سینمایی جنگ در سریع ترین، پرشور ترین است که جهان دنیای تا کنون دیده است! با یک سیستم پاسخ ۱: ۱ منحصر به فرد یک پانچ مرگ یک انگشت، بازیکنان بازخورد فوری هر ضربه ضربه استخوان را احساس خواهند کرد. اعتراف به استادان با استفاده از پنج سبک کونگ فو کلاسیک مخلوط با سلاح های اضافی. ترکیب جنگ چهره به چهره با سلاح پرتاب برای بازسازی مبارزه با داستان های پیچیده و یا فقط ارسال بچه های بد پرواز از طریق پنجره های شیشه ای.

  دانلود ترینر One Finger Death Punch

  کاوش نقشه جهان با بیش از ۲۵۰ مرحله، ۱۳ حالت و ۳ سطح دشواری. ۲۱ مهارت مختلف را باز کنید که می تواند در هزاران راه برای کمک به شما در سفر شما ترکیب شود. کونگ فو را به آزمون نهایی در حالت زنده ماندن اختصاص دهید. یک پانچ مرگ یک انگشت یک بازی است که می توانید احساس کنید. ارتباط مستقیم بین موس و شخصیت شما بر روی صفحه نمایش یک تجربه جدید برای بسیاری از بازیکنان خواهد بود. هنگامی که شما یک رشته طولانی و پیچیده ای از کشته ها را به هم می ریزید، به نظر می رسد چیزی به نام “شما” به جای چیزی است که بازی شما را انجام می دهد. هنگامی که شما آن را بازی می کنید، احساس می کنید که در واقع بازی ویدیویی Xiao Xiao stick animation را انجام می دهید. ما از هر فیلم کونگ فو که دیده ایم الهام گرفته ایم. هر گام تلاش برای ارائه یک بازی آسان به بازی بود که به عنوان اعتیاد آور به عنوان تتریس بازی کرد.

  دانلود ترینر One Finger Death Punch

  ترینر One Finger Death Punch همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی پانچ مرگ یک انگشت، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامت نامحدود، انتگرال بی انتها (انتگرال ۹۹۹۹۹۹). توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی One Pinger Death Punch است.

  جهت دانلود ترینر  One Finger Death Punch از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر