One Piece: The Pirate Warriors 3 یک بازی ویدیویی عمل است که توسط Omega Force توسعه یافته توسط Bandai Namco Entertainment برای PlayStation 4، PlayStation 3، PlayStation Vita و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این عاقبت به یک تکه: دزدان دریایی رزمندگان ۲٫ در ژاپن در ۲۶ مارس ۲۰۱۵ و پس از آن در سرزمین های غربی در روز ۲۵ آگوست منتشر شد، سال ۲۰۱۵٫ ماجراهای لوفی و ​​کاه HIS CREW HAT در حال آمدن به کامپیوتر! لذت بردن از داستان اصلی ONE PIECE از روستای Fuschia، که همه چیز آغاز شده است، به پادشاهی Dressrosa، یک جزیره مرموز تحت سلطه Donquixote. Doflamingo بد است.

  دانلود ترینر One Piece: Pirate Warriors 3

  آیا قطعنامه شما به اندازه کافی قوی خواهد بود برای شکستن خطرناک ترین دزدان دریایی، از جمله Doflamingo و بسیاری دیگر؟ به Luffy و Crew Straw Hat بر روی بزرگترین ماجراجویی خود بپیوندید! یک قطعه دزدان دریایی رزمندگان ۳ شما اجازه می دهد تا به زندگی دوباره اصلی یک داستان قطعه از روستای Fushia، که در آن همه چیز آغاز شده، به پادشاهی Dressrosa، یک جزیره مرموز تحت سلطه توسط شر Donquixote Doflamingo، شناخته شده به عنوان “آسمانی شیطان”. آیا شما برای جلوگیری از خطرناک ترین دزدان دریایی، از جمله Doflamingo و بسیاری دیگر، چه کاری انجام می دهید؟ جمع آوری هر عضو هیئت مدیره کلاه ابی و سفر به مکان های نشانه گذاری بیشتر و وارد ترین حماسه جنگ: Marineford، جزیره Fishman، Punk Hazard و Dressrosa!

  دانلود ترینر One Piece: Pirate Warriors 3

  ترینر One Piece: Pirate Warriors 3 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر برای بازی یک قطعه: دزدان دریایی رزمندگان ۳، شما می توانید آن را به فعال شدن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: نامحدود بهداشت، بی نهایت SP، حداکثر KO، حداکثر Kizuna، بی نهایت Kizuna مدت، بی نهایت چرم گاومیش مدت زمان، یخ نبرد تایمر، یخ تایمر شمارش معکوس، One Hit Kill، Super Speed، Infinite Beli، سکه های Infinite، تجربه بی نهایت. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی One Piece: Pirate Warriors 3 است.

  جهت دانلود ترینر  One Piece: Pirate Warriors 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر