One Piece: World Seeker یک بازی اکشن ماجراجویی مبتنی بر سری مانگا و انیمیشن One Piece است. توسعه یافته توسط Ganbarion و منتشر شده توسط Bandai Namco سرگرمی، این بازی اولین بازی ویدئویی در حق رای دادن به یک محیط باز جهان است. این بازی در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۱۹ برای PlayStation 4، Xbox One و Microsoft Windows منتشر شده است. شخصیت هایی که در این بازی ظاهر می شوند شامل کل خدمه Straw Hat، Akainu، Kizaru، Kuma، Tashigi، Smoker، Sabo، Rob Lucci، Ichiji، Niji و یونجی از Germa 66 می باشد. این بازی از استعدادهای One Piece Hiroki Koyama از تولید کننده انیمه از Toei Animation، سرپرست رسانه ای One Piece Suguru Sugita از Shueisha، سرپرست بازی One Piece یوجی Suzuki از Shueisha و بازی Koji Nakajima از One Piece از Bandai Namco Entertainment است.

  دانلود ترینر One Piece: World Seeker

  ترک قطب نما خود را پشت سر و پیوستن به لوفی به عنوان او در یک نام تجاری جدید ماجراجویی عمل بسته بندی آغاز که در آن شما می توانید قدرت از میوه افسانه ای آدامس آدامس برای کشف اسرار پنهان در یک جزیره هرگز قبل دیده می شود اصلی را تجربه کنید! زمان برای تنظیم بادبان پویا Gum-Gum Action: کنترل میمون D. Luffy را کنترل کنید و مناطق وسیعی از این جزیره جدید را کشف کنید تا بتوانید اسرار پنهان خود را کشف کنید. یک داستان اصلی را تجربه کنید: دزدان دریایی کراوات در یک جزیره مرموز به جز “جزیره زندان” شناخته می شوند و به زودی در یک داستان دراماتیک پر از پیچ و تاب قرار می گیرند. شامل شخصیت های اصلی طراحی شده توسط Eiichiro Oda خود! جنگ های شدید بین شخصیت های محبوب: در برابر برخی از دشمنان شناخته شده لفیف از مجموعه ONE PIECE کنار گذاشته شود. با استفاده از قدرت طناب طناب و میوه قدرتمند و توانا Haki قدرت آنها را به پایین!

  دانلود ترینر One Piece: World Seeker

  ترینرOne Piece: World Seekerهمراه با گزینه های تقلب

  ترینر برای بازی یک قطعه: نامحدود بهداشت، حداکثر سنج تنش، حالت Steath، بی نهایت مهارت امتیاز، سرعت فوق العاده، سوپر پرش، یک ضربه کشتن: جستجوگر جهانی، شما می توانید آن را به فعال شدن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید. توجه: این ابزار تقلب برای V1.0.1 نسخه اصلی بازی یک قطعه: جهان سالک.

  جهت دانلود ترینر One Piece: World Seeker از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر