Onikira مکانیک مبارزه عمیق برخی از شگفت انگیز ترین ۳D beat ’em ها، مانند Ninja Gaiden یا Bayonetta را می گیرد و آنها را با مکانیک Platformer 2D کلاسیک می سازد، به طوری که هرگز قبلا انجام نشده است. به عنوان مثال، یک دشمن را در هوا پرتاب کنید، دیوار را پر کنید تا خودتان را بالای آن قرار دهید،

  دانلود ترینر Onikira: Demon Killer

  سپس کتانا را به زمین بکشید. به Naginata بروید و از Lift Naginata Lift استفاده کنید و Air dash حرکت می کند تا در هوا و خنک کردن سیستم عامل ها باقی بماند، در حالی که کشیدن دشمنان را برای شما در میان هوا ارسال می کند. کلاهبرداری خود را از بین ببرید، در میان گودالها یا گودالهای آتشین، تماما در حالی که از دشمنان دفاع می کنید. هر سطح پر از کمک های زیست محیطی برای کمک به بازیکن در مقابله با مبارزه است. ستون های پشتیبانی را از یک ساختمان بریده و تماشا کنید که دشمنان خود را از بین ببرید یا از حرکات خود به دشمنان پرتاب کنید تا به سنبله ها، چاله ها و یا مسیر حرکت اجسام کشنده بپردازید. هر چند مراقب باشید، زیرا تخریب یک ساختمان در سر خود به علت غم و اندوه شناخته شده است!

  دانلود ترینر Onikira: Demon Killer

  ترینر Onikira: Demon Killer همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Onikira: Demon Killer، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health Infinite، اضافه کردن امتیازات نقدی / ارتقاء به ۱۰۰۰، اضافه کردن امتیازات امتیاز به ۵۰، اضافه کردن امتیازات امتیاز به ۱۰۰، افزایش Hitpoint نوار، جهش های بی نهایت.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای اصل نسخه بخار آلفا ۴۷۹ از بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Onikira: Demon Killer از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر