Onimusha: جنگ سالاران، منتشر شده در ژاپن به عنوان Onimusha، یک بازی اکشن ماجراجویی و اولین ورود سری The Onimusha است که برای پلیاستیشن ۲ در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. نسخه به روز شده Genma Onimusha برای Xbox در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. اصلی نسخه جنگ سالاران نیز به مایکروسافت ویندوز منتقل شد، گرچه این تنها در چین و روسیه در دسترس بود. بازيگر Nintendo Switch، PlayStation 4، Xbox One و Windows از طريق Steam در ژانويه ۲۰۱۹ منتشر شد. طرح اين بازي در دوره Sengoku تنظيم شده و بر Samanosuke Akechi سامورايي که با نيروهاي Nobunaga Oda مبارزه مي کند، تمرکز دارد. پس از مرگ نابووناگا در نبرد، Samanosuke تلاش می کند تا شاهزاده یوکی را از شیطان هایی که در کنار نیروهای نوبونگا کار می کنند را نجات دهد. بازیکن کنترل Samanosuke و شریک زندگی خود، یک زن نینجا Kaede، در مبارزه خود را در برابر شیاطین.

  اونیموشا: مربی جنگجویان

  ماجراجویی سامورایی پرچین Capcom باز می شود! این نسخه شامل بازی شمشیربازی شدید بازی و داستان انتقام جنجالی، به همراه تعدادی از پیشرفتها است. کنترل های پیشرفته اجازه می دهد تا بازیکنان حرکت و مبارزه با دقت آنالوگ. تصاویر تیز و با کیفیت بالا ۱۶: ۹ پهن و صفحه اصلی ۴: ۳ اصلی را پشتیبانی می کند. موسیقی متن فیلم جدید فئودالی ژاپن را به زندگی با هوای اصالت و فانتزی به ارمغان می آورد. تجربه این نسخه افزایش یافته از پرفروش اکشن ماجراجویی کلاسیک!

  Onimusha: جنگجویان گمراه

  دانلود ترینر Onimusha: Warlords :
  مربی بازی Onimusha: جنگ سالاران، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، قدرت سحر و جادو Infinite، ارواح بی نهایت، موارد بی نهایت، یک ضربه کشتن. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای ترینر Onimusha: Warlords است.

   

  جهت دانلود ترینر Onimusha: Warlords از جعبه دانلود استفاده کنید

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر