Outland یک platformer 2D با عناصر بازی اکشن است. گیم پلی عمدتا در استفاده از انرژی نور (آبی) و تاریکی (قرمز) است که اجازه می دهد بازیکن را از طریق موانع مربوطه عبور و حمله هیولا متولد شده از همگرایی مخالف (به عنوان مثال استفاده از نور برای حمله به هیولا های تاریک). این بازی با استفاده از یک ساختار جهانی باز مانند Super Metroid. در طول بازی، بازیکنان قدرت های ویژه ای را از حرم های بزرگ، از حملات ساده و غریب به استفاده از انرژی نور و تاریکی، یاد می گیرند.

  دانلود ترینر Outland

  در این بازی همچنین می تواند اشیاء پنهان به نام “ماسک خدایان” را به منظور باز کردن اضافی مانند هنر مفهوم و یا توانایی های درون بازی افزایش یافته است. بازیکنان همچنین گزینه ای برای تجربه کل داستان آنلاین با یک دوست در حالت همکاری دارند. همچنین چالش های همکاری در سراسر جهان پراکنده می شوند که می تواند در حالت همکاری در حالت قفل شده و پخش شود. علاوه بر داستان اصلی، یک حالت Arcade وجود دارد که بازیکن را به آزمایش می برد با قرار دادن یک زمان مشخص برای پخش در سراسر منطقه و شکست دادن محافظش. به عنوان مثال، در حالت بازی های Jungle، بازیکن ۱۵ دقیقه به سفر در سراسر Jungle و در پایان Golem شکست.

  دانلود ترینر Outland

  ترینر Outland همراه با گزینه های تقلب

  بالاترین نمره در یک لیست آنلاین به صورت آنلاین ارسال می شود. در حال چرخش یک سوئیچ، توقف بازی، و پایان دادن به توقف تایمر. نمرات بازی ها با ضرب کننده هایی که از دشمنان رد می شوند افزایش می یابد و بسته به اینکه چقدر زمان پس از شکست محافظ چقدر است، پاداش داده می شود. یک بخش Arcade برای یک منطقه به محض باز شدن قفل منطقه باز می شود.

  جهت دانلود ترینر  Outland از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر