Outlast 2 بازی ویدیویی وحشت اول شخص است که توسط Red Barrels طراحی شده و منتشر شده است. این عاقبت به Outlast بازی ویدیویی ۲۰۱۳ است و دارای یک روزنامه نگار به نام “Blake Langermann” همراه با همسرش لین است که از بیابان آریزونا برای کشف قتل یک زن باردار جین دو استفاده می کند. متاسفانه، بلیک و لین در یک تصادف هلی کوپتر جدا شده اند و بلیک برای پیدا کردن همسرش در هنگام سفر از طریق یک روستایی که توسط یک فرقه ای به سر می برد و معتقد است که پایان روزها بر آنهاست. بلافاصله پس از انتشار و محبوب Outlast، بشکه های سرخ عقیده را اعلام کردند. پس از آن نسخه ی نمایشی گیم پلی در دو PAX East و E3 2016 در تاریخ ۲۲ آوریل و ۱۵ ژوئن منتشر شد و انتشار آن در پاییز سال ۲۰۱۶ منتشر شد.

  دانلود ترینر Outlast 2

  Outlast 2 عاقبت بازی Outlast ترسناک باقیمانده تحسین برانگیز است. Outlast 2 یک جهان جدید به عنوان اولین بازی است، اما با شخصیت های مختلف و تنظیمات مختلف، Outlast 2 یک سفر جدید پیچیده به عمق ذهن انسان و اسرار تاریک است. Outlast 2 شما را به سالیوان کنت و پیروانش معرفی می کند، که دنیای شریران ما را پشت سر گذاشت تا تولد Temple Gate، یک شهر، عمیق در بیابان و پنهانی از تمدن. کنت و گله او برای مصیبت های آخر زمان آماده می شوند و در ضخامت آن حق دارید. شما بلیک Langermann، فیلمبردار کار با همسرتان، لین. دو نفر از شما روزنامه نگاران تحقیقی هستند که مایل به ریسک گرفتن هستند و داستان های زیادی را کشف می کنند، هیچ کس دیگر جسارت نخواهد داشت. شما به دنبال سرنخ هایی از قتل ناموجه غیرمنتظره یک زن باردار که به عنوان جین دوe شناخته می شود، آغاز شده است. این تحقیقات شما را در کویر آریزونا به سوی تاریکی پرتاب کرده است، به طوری که هیچ کس نمی تواند بر آن غلبه کند، و فساد بسیار زیاد است که ممکن است تنها کاری که باید انجام دهد، رفتن است.

  دانلود ترینر Outlast 2

  ترینر Outlast 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Outlast 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، قدرت بی نهایت دوربین فیلمبرداری، باتری های بی نهایت، باند بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 (به روز رسانی ۲) بازی Outlast 2 است.

  جهت دانلود ترینر  Outlast 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر