Outlast: Whistleblower (همچنین به عنوان Outlast: Story DLC شناخته می شود) DLC (محتوای دانلود) بازی ویدیویی ترسناک برای Outlast است که توسط Red Barrels Games توسعه داده شده و منتشر شده است. این مقدمه به Outlast است، که علل شیوع بیماری کوه گسترده ای را نشان می دهد. این همچنین نشان می دهد که پایان واقعی پناهندگی پس از مرگ Miles (به طور ضمنی). این برای پلیاستیشن ۴ و PC در تاریخ ۶ می ۲۰۱۴ منتشر شد.

  دانلود ترینر Outlast Whistleblower

  همانند سلف خود، مبارزه غیرممکن است و بازیکن باید از دشمنان خود برای زنده ماندن یا از آنها دوری کند یا آنها را پنهان کند. بازیکنان می توانند در نقاط مختلف پنهان شوند تا مانع از تعقیب آنها مانند قفسه های اطراف، زیر تخت، در گوشه های مختلف و یا به سادگی با تاریکی ترکیب شوند. درهای بسته دشمنان را متوقف خواهند کرد و فشرده شدن از طریق فضاهای کوچک می تواند آنها را از دست بدهد. برخی رویدادهای اسکریپت به یک اقدام خاص از پخش کننده نیاز دارند. تنها وسیله ای که بازیکن به آن دسترسی دارد، دوربین فیلمربداری آن است، که به طور خودکار بعد از اینکه شخصیت اصلی از سلول نگهداریش خارج می شود، به دست می آید. دوربین فیلمبرداری باتری عمل می کند و دارای یک عملکرد دیدنی شبانه است که برای حرکت از طریق مناطق تاریک استفاده می شود. باتری ها را می توان در نقاط مختلف پیدا کرد، معمولا دستگاه های الکترونیکی نزدیک مانند رادیو، رادیو و غیره در حالی که دوربین فیلمبرداری بالا و فیلمبرداری است، شخصیت افکار خود را در یک نوت بوک ارسال می کند. در طول بازی، بازیکن می تواند اسناد مختلفی را که در طول پناهندگی پراکنده شده است انتخاب کند، که یک داستان پس زمینه برای بعضی از شخصیت ها ارائه می دهد. اسناد به عنوان پوشه های آبی ظاهر می شود که با “CONFIDENTIAL” در جلو نشان داده شده اند. به غیر از پاک کردن باتری و پیدا کردن اسناد، کارهای خاصی برای پخش برای بازیابی یک کلید نیاز است.

  دانلود ترینر Outlast Whistleblower

  ترینر Outlast Whistleblower همراه با گزینه های تقلب

  ترینر برای بازی مسابقه Outlast Whistleblower، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: نامحدود سلامت، باتری نامحدود، زمان باتری نامحدود، فعال کردن Teleport. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Outlast Whistleblower است.

  جهت دانلود ترینر  Outlast Whistleblower از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

 1. xox گفت:

  با سلام ببخشید به ویندوز ۱۰ میخوره؟

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر