Outlast یک بازی ویدیویی ترسناک روانشناسی است که توسط Red Barrels طراحی و منتشر شده است. این در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۳ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد و برای انتشار پلی استیشن ۴ در اوائل سال ۲۰۱۴ منتشر شد. در کوه های دور افتاده کلرادو، وحشت در کوه ماساوی پناهندگی صبر می کند.

  دانلود ترینر Outlast

  خانه ای که به مدت طولانی در معرض بیماری های روحی قرار دارد که اخیرا توسط شعبه «تحقیقات و خیرخواهی» شرکت مروکوف فراملی باز شده است، تا کنون در محرمانگی دقیق عمل کرده است. مایلز یپسور، روزنامه نگار مستقل با یک نوک از یک منبع داخلی، به این مرکز مستهلک می شود و آنچه که او می بیند، بین علم و دین، طبیعت و چیز دیگری به طور کامل از بین می رود. هنگامی که در داخل، تنها امید خود را به فرار گذاشته می شود با حقیقت وحشتناک در قلب کوه عظیم.

  دانلود ترینر Outlast

  ترینر Outlast همراه با گزینه های تقلب

  Outlast تصاویر را دریافت می کند و صدا را درست می کند، دارای برخی از مکانیک عالی است و باعث ترس و هراس حتی در بیشتر بازیگران خواهد شد. این توالی گربه و ماوس یک تکرار تکراری است، اما در جای دیگر این اولین پیشنهاد قوی است.
  مربی بازی Outlast، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: [F1] – باتری های بی نهایت، [F2] – شارژ دوربین بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.5 Outlast بازی است.

  جهت دانلود ترینر  Outlast از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر