این بازی در قلمرو فانتزی نسبتا کلاسیک به نام Aurai رخ می دهد. اورای با هیولاهای جادویی و خونخوار پر شده است. این جهان توسط چهار جناح اصلی کنترل می شود و بازیکن باید به یکی از آنها ملحق شود. هر جناح ماجراهای مختلف، داستان داستان جداگانه و مسیرهای توسعه شخصیت منحصر به فرد ارائه می دهد. بزرگترین گروه کالج اتاق آبی نامیده می شود و شامل چندین قبیله کوچکی است که تنها با پیوند خود به خانواده هایشان متصل می شوند. ساختار سبک جناح موجب شد تا نفوذ آن توسط پادشاهی قهرمان لوانت، که وظیفه عدالت و مالیات کم است، برداشته شود. جناح سوم ماموریت مقدس الات است که بر دین تمرکز دارد و گروه نهایی Soroboreans است، که در آن بازیکن می تواند مردان علم و تجارت را پیدا کند.

  دانلود ترینر Outward

  شما خدایی نیستید و نه انتخابی نیستید مسیر پیش از شما با خطرات همراه است. Outward یک تجربه RPG همهجانبه همراه با گیم پلی زنده را ارائه می دهد، ارائه یک چالش عمیق و ارزشمند برای علاقه مندان به پر بیننده ترین. به عنوان یک مهاجم معمولی، شما نه تنها باید خود را در مقابل موجودات تهدید پنهان کنید و یا از خود دفاع کنید، بلکه شرایط محیط زیستی خطرناک را نیز محکم کنید، از خود در برابر بیماری های عفونی محافظت کنید، مطمئن شوید که به اندازه کافی در خواب هستید و هیدراته شوید. رفتن به مأموریت های خطرناک در سرزمین های غیرمتعارف برای رسیدن به شهرهای جدید، انجام مأموریت های متنوع و کشف اسلحه های پنهانی که دشمنان بزرگی اند. برای زنده ماندن در جهان خیره کننده اما مرگبار اوریا، شما باید حیله گری، هوشمندانه و آماده باشید. استراتژی های متنوعی را برای شکست دادن دشمنان خود ایجاد کنید و از نیازهای اساسی خود نادیده نگیرید، سفر خود را با یک دوست به اشتراک بگذارید، محلی یا آنلاین.

  دانلود ترینر Outward

  ترینر Outward همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی خارج، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Stammina، Max Food، Max Weight Loss Drink، Money Infinite، Super Speed، One Hit Kill، Freezw Daytime. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی به جلو است.

  جهت دانلود ترینر  Outward از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر