با استفاده از نام تجاری جدید از اقدام پخت و پز هرج و مرج باز می گرداند. سفر به پادشاهی پیاز و جمع آوری تیم خود را از آشپز در کلاسیک نیمکت co-op یا بازی آنلاین تا چهار بازیکن. بر روی پیش بند خود نگه دارید … وقت آن است که دنیا را نجات دهی (دوباره!) از ظرف سوخاری، به آتش … دنیا را از همیشه پیکیش نجات داده اید. در حال حاضر یک تهدید جدید ایجاد شده است و وقت آن است که به آشپزخانه بازگردیم تا از گرسنگی نابود شود!

  دانلود ترینر Overcooked! 2

  پادشاهی پیاز دوباره در معرض خطر قرار دارد و این بار این گسل پادشاه پیاز است! خواندن با صدای بلند از Necronomnomicon افسانه ای، او یک مشکل واقعی را در قالب یک ارتش خفیف، اما خطرناک از نوشیدنی نوشیدنی به نام … Unbread! پیاز شاه به شما نیاز دارد، بنابراین ریز ریز کردن، سرخ کردن و پخت راه خود را از طریق مجموعه ای جدید از آشپزخانه دیوانه برای شکست آنها و نجات پادشاهی. Overcooked 2 یک بازی پخت و پز همجوشی برای بازیکنان ۱ تا ۴ است که در یک سری از آشپزخانه های غیر متعارف باید انواع دستور العمل هایی مانند سوشی، ماکارونی، کیک، همبرگر و burritos را به مشتریان گرسنه ببرید. این که آیا آن یک بالون هوای گرم، یک مدرسه جادوگر جادوگر یا حتی یک سیاره دیگر است، باید برای هر چیزی از آن استفاده کنید. کار انفرادی و یا حداکثر سه دوست برای تهیه سفارشات در هنگام غلبه بر موانع مانند آتش سوزی، کف سقوط، پیشخدمت غرور و البته مشکل آشپزخانه کلاسی سطوح کار شناور.

  دانلود ترینر Overcooked! 2

  ترینر Overcooked! 2 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر برای بازی Overcooked! 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: زمان بی نهایت دستور العمل، زمان ماندگاری فوری، برش فوری، پخت و پز فوری، بدون سوزاندن، ظرف غذا فوری، فوق العاده سرعت، حداکثر سرعت، امتیاز ۲/۴/۸ / ۱۶x. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۸۰۹۱۷) بازی Overcooked است! ۲

  جهت دانلود ترینر  Overcooked! 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر