Overcooked یک بازی پخت و پز همجوشی couch برای یک تا چهار بازیکن است. کار کردن به عنوان یک تیم، شما و سرآشپز همکار خود باید آماده، طبخ و خدمت انواع سفارشات خوشمزه قبل از مشتریان baying به طوفان در Huff. چاقو و گرد و غبار خود را از سفید پوستان آشپزخانه، قارچ برای خطا وجود ندارد و استیک در این آشپزخانه دیوانه بالا است! پادشاهی پیاز در خطر است و تنها بهترین آشپزی می تواند آن را نجات دهد! در بازیکنان Overcooked باید از طریق انواع آشپزای بی رحمانه و غیر معمول در تلاش خود برای تبدیل شدن به سرآشپزهای متخصص که بتوانند یک شراب خوراکی باستانی را که زمین را می بلعند، فتح کند، سفر کند.

  دانلود ترینر Overcooked

  بازی انفرادی و یا شرکت در کلاس کلاسیک، هرج و مرج couch op برای تا چهار بازیکن در هر دو حالت چالش های همکاری و رقابتی است. شما باید طیف وسیعی از غذاهای مختلف را بپزید و با هم کار کنید تا بتوانید به عنوان موثر ترین و نهایی ترین تیم تبدیل شوید! پادشاهی پیاز یک دنیای غنی است که از آشپزهای بیرحمانه و غیر معمول برای تسخیر شما استفاده می کند. شرکت در یک سفر حماسی و با دست زدن به طور فزاینده ای چالش انگیز و عجیب و غریب از آشپزخانه است که مهارت های خود را از همکاری و هماهنگ سازی به محدودیت های بسیار. هر سطح یک چالش جدید را برای شما و تیم شما برای غلبه بر آن فراهم می کند، اینکه آیا آن را در یک کشتی دزدان دریایی قرار می دهید، در حال حرکت بین کامیون های سرعت بالا، پخت و پز بر روی یخ و در روده های عالم افراطی، هر سطح از حتی سرآشپزهای شجاع ترین.

  دانلود ترینر Overcooked

  ترینر Overcooked همراه با گزینه های تقلب

  ترینر برای بازی Overcooked، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: زمان بی انتها Recipies، Freeze Timer Timer، Instant Chop، Instant Cook، بدون سوزاندن، ظرفشویی Instant، Super Speed، Max Score. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 بازی Overcooked است.

  جهت دانلود ترینر  Overcooked از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر