Overlord: Fellowship Evil یک بازی اکشن بازی فانتزی است که توسط Codemasters منتشر شده است. این می تواند مجموعه ای از Overlord باشد و قرار است در تاریخ ۲۰ اکتوبر ۲۰۱۵ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس منتشر شود. Overlord: Fellowship of Evil یک بازی ویدیویی عمل بازی است. بر خلاف اصلی اصلی Overlord و Overlord II، چشم انداز بازی از شخص ثالث به دیدگاه ایزومتریک از بالا به پایین، شبیه به بازی Nintendo 3DS Overlord: Minions است. بازیکنان می توانند بازی کنند به عنوان یکی از چهار Netherghusel ها، از جمله Inferna، یک جنگجو که می تواند به دشمنان با شمشیر، Malady، جادوگر و نابود کننده، سرکش به نام Hakon و Dark Elf Prince Cryos، که می تواند منطقه ای از اثر ایجاد حملات آنها می توانند بازی کنند به عنوان شخصیت های مختلف در سطوح مختلف.

  دانلود ترینر Overlord: Fellowship of Evil

  گام به دنیای فانتزی پیچیده از Overlord: Fellowship Evil، RPG اکشن تیره و تیز و پر از مجموعه طنز سیاه. رحانا پراتچت، نویسنده سینمایی اصلی Overlord، برنده جایزه Overlord: Fellowship of Evil ارائه یک تلاش جدید حماسی شامل چهار Netherghusel – خادمین ارواح از هنرهای تاریک، که در غیاب یک سرپرست واقعی زنده شد، برای بازگرداندن شر به جهان پر از نیروهای خوب.

  دانلود ترینر Overlord: Fellowship of Evil

  ترینر Overlord: Fellowship of Evil همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Overlord: Fellowship of Evil، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، طلسم بی نهایت، فینال سلاح های بی انتها، جواهرات فیروزه ای Infinite، جواهرات بنفش Infinite، افسانه های بی نهایت بلو، افسانه های سرخ Infinite، افسانه های بی نهایت سبز ، One Hit KIll، No Summon Limit، Skills، No Cooldown، Freeze Timer، Super Speed. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1 (به روز رسانی ۱) بازی Overlord: Fellowship of Evil است.

  جهت دانلود ترینر Overlord: Fellowship of Evil از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر