Pathfinder: Kingmaker یک بازی بازی ایزومتریک است که توسط Owlcat Games توسعه یافته است و توسط Deep Silver منتشر شده است و بر اساس پریزیشن Pathfinder Paizo Publishing منتشر شده است. اعلام شده توسط کمپین Kickstarter در سال ۲۰۱۷، این بازی برای مایکروسافت ویندوز، macOS و لینوکس منتشر شد. گیم پلی خواهد شد در بازی Pathfinder نقش بازی همراه با RPG کامپیوتر کلاسیک مانند Baldur’s Gate مدل؛ این سیستم دارای سیستم مبارزه با زمان واقعی با مکث و چشم انداز ایزومتریک است. ویژگی برجسته بازی، تأکید آن بر روی قلمرو ساختن است؛ تصمیم گیری بازیکن به عنوان یک لرد محلی تاثیر گیم پلی. سفارشی سازی شخصیت همچنین برنامه ریزی شده است که یک ویژگی کلیدی است، همراه با یک سیستم هماهنگی که در آن همگرایی شخصیت می تواند به دلیل انتخاب بازیکن تغییر کند. در حالی که بازیکن با تنها یک شخصیت از ایجاد آنها شروع می شود، بازی مبتنی بر حزب است به عنوان اصحاب به آنها در طول راه به آنها پیوست. این شامل هر دو کاراکتر Pathfinder و شخصیت های تازه اختراع شده است. این بازی حدود ۴۰ ساعت تخمین زده می شود. Pathfinder: Kingmaker در داخل زمین های سرقت شده، بخشی از منطقه بزرگ پادشاهی رودخانه، که به نوبه خود بخشی از Golarion است، تنظیم پیش فرض Pathfinder است. این بازیگر نقش مکمل خود را در میان بیابان به عنوان یک ارباب محلی حکم می کند و ماژول مربوط به Tablemaker مربوط به Kingmaker را گسترش می دهد.

  Pathfinder: مربی Kingmaker

  با کمک بیش از ۱۸۰۰۰ پشتیبان Kickstarter، طراح روایت Chris Avellone و آهنگساز Inon Zur، Owlcat Games افتخار دارد که شما را برای اولین بار از RPG کامپیوتری ایزومتریک در جهان پلتفورم محبوب Pathfinder معرفی کند. لذت بردن از یک تجربه RPG کلاسیک الهام گرفته از بازی هایی مانند Gate Baldur، Fallout 1 و ۲ و Arcanum. کاوش و تسخیر زمین های سرقت شده و آنها را پادشاهی خود را! کاوش زمین های به سرقت رفته، منطقه ای است که در طول قرن ها مورد استقرار قرار گرفته است. صدها پادشاهی در این سرزمین ها افزایش یافته و افتاده اند، و اکنون زمان آن است که شما بتوانید علامت خود را با ساختن پادشاهی خود به دست آورید! برای انجام این کار، شما باید بیابان خشن و تهدید کشورهای رقیب و همچنین تهدیدات در دادگاه خود را زنده بمانید. شخصیت خود را با طیف گسترده ای از کلاس ها و قدرت ها از جمله آرکه تایپ های تخصصی، جادوگران قدرتمند قذافی و الهی، با انتخاب توانایی های مختلف، مهارت ها و شاهکارها، سفارشی کنید. Pathfinder اجازه می دهد تا بازیکنان برای ایجاد قهرمانان (یا خائنانی) که متناسب با سبک های گیم پلی شخصی خود و شخصیت خود را. دیدار با بازیگران گوناگون از اصحاب و NPC ها، از جمله شخصیت های نمادین از تنظیم خود Pathfinder. شما باید تصمیم بگیرید که چه کسی باید اعتماد کند و چه کسی به دقت تماشا کند، چرا که هر یک از همراهان دستور کار، هماهنگی و اهدافی دارد که ممکن است از شما متفاوت باشد. سفر شما به سفر آنها تبدیل خواهد شد، و شما در حال کمک به شکل دادن به زندگی خود در حال حاضر و به خوبی در آینده است.

  Pathfinder: پیاده روی شاهزاده خانم

  دانلود ترینر Pathfinder: Kingmaker  :
  مربی برای بازی Pathfinder: Kingmaker، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Iteams، صفر وزن، طلا بی نهایت، Infinite Exp.، امتیاز بی نهایت مهارت، Super Speed، Max Strength، One Hit Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.5 از بازی Pathfinder: Kingmaker است.

   

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر