در یک جزیره ای کوچک و تنها در Ivoire Ash، یک فانتوم که زندگی خود را در نبرد از دست داده، و Marona، که توانایی برقراری ارتباط با Phantoms را دارد، زندگی می کند. گاهی اوقات، مارونا دریافت Bottlemails که شناور در امتداد دریا. مارونا، که پدر و مادرش را خیلی زود از دست داد، زندگی خود را با تکمیل درخواست ها در Bottlemails به عنوان یک Chroma، فردی که کار آزادانه را برای حل مشکلات برای افراد قبول می کند، می کند. با این حال، به دلیل توانایی هایش، مردم او را “مالک” می نامند. حتی اگر او کار خود را انجام دهد، برخی از مشتریان به خاطر اعتبار خود دلسرد می شوند که پاداش خود را پرداخت کنند.

  دانلود ترینر Phantom Brave PC

  با این حال، مارونا با خوشحالی میماند و به دنبال آن است که والدینش به مدت طولانی به او گفتهاند: “به مردم کمک کن، و روزی همه چیز را شروع خواهیم کرد”. هدف او صرفه جویی پول کافی برای خرید Phantom Isle است که او در حال حاضر اجاره میکند. مانند یک موج ظریف در دریا، ماجراهای Marona و Ash شروع به کار می کنند. فانتوم شجاع بعدی JRPG قدیمی است که ناشران Disgaea NIS را به کامپیوتر منتقل می کنند. این بازی در سال ۲۰۰۴ در PlayStation 2 آغاز شد، در سال ۲۰۰۹ به Wii، سپس PSP شروع شد و در نهایت در ماه ژوئیه به راه خود ادامه داد. این فراتر از تخصص من است، اما یورام گامر، قهرمان ما آن را کاملا بر روی PS2 دوست داشت و به نظر میرسد که آن را معقول و منطقی می دانند: آنها در یخچال نگهداری می کنند، من شرط می بندم – خیلی مطمئن هستم.

  دانلود ترینر Phantom Brave PC

  ترینر Phantom Brave PC همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی PC Phantom Brave، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite SP، InfiniteMove Range، فانتوم ها حذف خواهند شد، Turning Infinite، تجربه معنوی بی نهایت، Super Damage، One Hit Kill، Infinite BOR، مانا بی نهایت، تجربه بی نهایت، مهارت های بی نهایت Esperience. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 از بازی فانتوم شجاع PC است.

  جهت دانلود ترینر  Phantom Brave PC از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر