Phantom Breaker: Battle Grounds یک ضرب و شتم است که توسط Division2 توسعه داده شده و توسط ۵pb منتشر شده است، این یک بازی فانتوم شکن ضربه ای است. در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۳ برای Arcade Xbox Live منتشر شد، در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۴ در ژاپن در PlayStation Vita منتشر شد. این بازی در تاریخ ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۴ در اروپا و در آمریکای شمالی در تاریخ ۱۲ اوت ۲۰۱۴ منتشر شد. طبق گفته سازنده Masaki Sakari، این اولین بازی Vita در سراسر جهان با ۵ پوند است و شامل تعدادی از موانع مربوط به صدور گواهینامه منطقه ای است.

  دانلود ترینر Phantom Breaker: Battle Grounds

  بعد از آن یک پورت کامپیوتر اعلام شد که توسط Degica منتشر خواهد شد. [۴] نسخه پلی استیشن ۴ از بازی Phantom Breaker: The Battle Grounds Overdrive نیز اعلام شده است. در Phantom Breaker: بازیکنان Battle Grounds به عنوان نسخه های Chibi از Mikoto، Waka، Itsuki و Yuzuha به عنوان مبارزه با گروه های بزرگ از نینجاها بازی می کنند. در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۱۳، یک افزونه دانلود قابل دانلود، Kurisu Pack منتشر شد که Kurisu Makise را به عنوان شخصیت قابل پخش اضافه می کند و حداکثر سطح شخصیت را افزایش می دهد. این بازی در ویدیو موسیقی رسمی “Move” توسط “من مبارزه اژدها” برجسته شد.

  دانلود ترینر Phantom Breaker: Battle Grounds

  ترینر Phantom Breaker: Battle Grounds همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Phantom Breaker: Battle Grounds، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: Infinite Health، Infinite energy، Money نامحدود.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Phantom Breaker: Battle Grounds از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر