Phoenix Point یک بازی ویدئویی استراتژیک است که شامل یک سیستم تاکتیکی مبتنی بر نوبت است که توسط توسعه دهنده مستقل Snapshot Games مستقر در بلغارستان تهیه شده است. در تاریخ ۳ دسامبر ۲۰۱۹ برای macOS و Microsoft Windows منتشر شد و درگاه های Xbox One و PlayStation 4 وارد سال ۲۰۲۰ خواهند شد. Phoenix Point قصد دارد یک جانشین معنوی برای سری X-COM باشد که در ابتدا توسط سرپرست Snapshot Games Julian ساخته شده بود. گولوپ در دهه ۱۹۹۰٫ ققنوس نقطه در سال ۲۰۴۷ در یك تهاجم بیگانه در یك زمین قرار دارد و ترسهای لاوكراسیان در آستانه نابودی بشریت است. بازیکنان بازی را به فرمان یک پایه تنها ، Phoenix Point شروع می کنند و در حالی که سعی می کنند خود و بقیه بشر را از خطر نابودی خود نجات دهند ، با چالش های استراتژیک و تاکتیکی روبرو می شوند. بین نبردها ، بیگانگان از طریق جهشهای شتابان و تکاملی با تاکتیکها و فناوری هایی که بازیکنان علیه آنها استفاده می کنند ، سازگار می شوند. در همین حال ، جناح های متعدد انسان اهداف خود را دنبال می کنند زیرا با منابع محدود در دنیای آخرالزمانی با بازیکنان رقابت می کنند. چگونگی حل و فصل بازیکنان این چالش ها می تواند منجر به پایان های مختلف بازی شود.

  دانلود ترینر Phoenix Point
  ترینر ققنوس نقطه


  Phoenix Point بازی استراتژی جدیدی است که از سازندگان سری اصلی X-COM ساخته شده است. این ویژگی ها به نوبه خود تاکتیک های مبتنی بر و استراتژی مبتنی بر جهان را در مبارزه با تهدید وحشتناک و بیگانه به کار می برد. Pandoravirus می تواند اشکال زنده را تغییر دهد و می تواند DNA از گونه های مختلف را در خود گنجانده و به سرعت کلون کند. شما با یک تهدید بیگانه مواجه خواهید شد که در پاسخ به تاکتیکهای شما شکل های جدیدی را جهش می دهد و تکامل می یابد. سیستم تولید رویه ما برای بیگانگان می تواند چالش ها و شگفتی های زیادی را برای شما در میدان جنگ ایجاد کند.

  ترینر ققنوس نقطه

  ترینر مربی ققنوس (+۲۳):
  مربی بازی Phoenix Point ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم Cheat: God Mode ، Infinite Movement Points ، Infinite Will Points ، Max Perception ، Max Accuracy ، Max Stealth ، Set Speed ​​Speed ​​، نقاط خالی حرکت AI ، خالی AI استفاده کنید. امتیازات ، One Hit Kill ، ویرایش Tech ، ویرایش مواد ، ویرایش مواد غذایی ، تحقیقات فوری ، ساخت سریع ، تولید فوری ، Infinite Soldier SP ، Infinite Phoenix SP ، قدرت بی نهایت ، ظرفیت سرباز بی نهایت ، ظرفیت بی نهایت وسیله نقلیه ، ظرفیت هواپیمای بیکران ، ظرفیت ذخیره سازی بی نهایت . توجه: این ابزار cheat برای نسخه اصلی v1.0.56083 بازی Phoenix Point است.

  دانلود ترینر Phoenix Point

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر