ستون های مسیحیت II: Deadfire یک بازی ویدیویی نقش آفرینی است که توسط Obsidian Entertainment طراحی شده و توسط Versus Evil منتشر شده است. این عاقبت به ستون های ابدیت ۲۰۱۵ است و برای مایکروسافت ویندوز، لینوکس و macOS در ماه مه ۲۰۱۸ و برای Nintendo Switch، PlayStation 4 و Xbox One در سال ۲۰۱۸ عرضه شد. در ماه ژانویه ۲۰۱۷ مبارزات انتخاباتی در حال جمع آوری پول در جایی است که طی یک روز به هدف مالی خود رسید. ستون های مسیحیت II: Deadfire یک بازی ویدیویی بازی است که از منظر ایزومتریک بازی می کند. هر دو بازدیدهای جدید و جدید در دسترس هستند، بسته به انتخاب های انجام شده توسط بازیکن. روابط همسایه نقش مهمی در بازی ایفا می کند. به غیر از همراهان، چهار کانکتور وجود دارد که می تواند با بازیکن پخش کند. بر خلاف اولین بازی، Deadfire دارای یک قلعه قابل تنظیم قایق است که به عنوان پایه تلفن همراه برای کاوش جزیره های ناشناخته و برخورد کشتی با کشتی به کار می رود. کشتی های جدیدتر می توانند از دشمنان خریداری شده یا دزدیده شوند. خدمه نیز می تواند به دنبال کشتی بگردد. با این حال، گیم پلی بازی مبتنی بر کلاس، هر کلاس دارای سه زیر کلاس با مهارت های منحصر به فرد است.

  دانلود ترینر Pillars of Eternity II: Deadfire

  خداحافظی بیش از سرزمین و دریا را در پیروزی چند جانبه RPG ستون های ابدیت دنبال کنید. کاپیتان کشتی خود را در یک سفر خطرناک کشف در سراسر منطقه ناشناخته گسترده ناوگان Deadfire. همانطور که عمق امکانات احتمالی را شامل می شود، از جمله سفارشی سازی شخصیت دقیق، آزادی کامل اکتشاف و انتخاب های معنی دار در هر نوبت، جهان را به اراده خود متصل می کند. Deadfire بر اساس پایه ای از گیم پلی D & D کلاسیک با گرافیک بسیار بهبود یافته، مکانیک بازی عمیق تر و یک ماجراجویی جدید کاملا دست ساز ساخته شده است که در آن گزینه ها واقعا اهمیت دارند، غرق در تجربه بازی RPG تک نفره عمیق تر – پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته و ویژگی های. کشف منطقه جدیدی از Deadfire – مسیر خود را با کشتی و کشف جزایر غنی و عجیب و غریب منطقه مجمع الجزایر، کشف مکان های جدید تعامل با ساکنان خود و درگیر شدن در انواع مختلف در هر بندر. حزب خود را بسازید و اصحاب خود را سفارشی کنید – از ۷ گوناگون مختلف برای پیوستن به شما در تلاش خود استفاده کنید و چندین کلاس و توانایی های عمیق تر برای هر یک را اختصاص دهید. روابط و تعاملات شخصی خود را با افزودن سیستم همراه جدید آشكار كنید.

  دانلود ترینر Pillars of Eternity II: Deadfire

  ترینر Pillars of Eternity II: Deadfire همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Pillars of Eternity II: Deadfire، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، Accurate سرعت بی نهایت، سرعت سوپر حمله، حالت مخفی، یک ضربه KIll، پول بی نهایت، تجربه بی نهایت، مهمات بی نهایت، تعمیر بی نهایت تدارکات. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v3.0 از بازی ستون های خلقی II: Deadfire است.

  جهت دانلود ترینر  Pillars of Eternity II: Deadfireاز باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر