ستون های ابدیت یک بازی ویدئویی از بازی نقش مهیج از Obsidian Entertainment برای مایکروسافت ویندوز، OS X و لینوکس است. در تولید کریس آولونه، تیم کین، آدام برنانک و جاش سویر نقش دارند. این مهم است که برای کمپین تامین مالی جمعیت آن، که در آن زمان بیشترین تعداد بودجه را در Kickstarter خریداری کرد، ۳،۹۸۶،۹۲۹ دلار افزایش یافت.

  دانلود ترینر Pillars of Eternity

  با توجه به بودجه های جمع آوری شده از طریق PayPal، بودجه آن به ۴،۱۶۳،۲۰۸ دلار افزایش یافت. ابدیت به دنبال جادو، تخیل، عمق و نوستالژی RPG های کلاسیک است که از ساختن و بازی لذت برده ایم. در Obsidian، ما مسئولیت بسیاری از این بازی های کلاسیک را بر عهده داریم و ما می خواهیم این بازی ها را بازگردانیم … و به همین دلیل است که ما اینجا هستیم – ما به کمک شما نیاز داریم تا واقعیت را بسازیم! ابدیت قهرمان مرکزی، همراهان قابل توجه و اکتشاف حماسی دروازه بلدرور را به همراه خواهد آورد، اضافه کردن مبارزه شدید و غواصی سیاه چال از Icewind دیل، و همگی آن را به همراه نوشتن احساسی و اکتشاف کامل موضوعاتی از Planescape: Torment.

  دانلود ترینر Pillars of Eternity

  ترینر Pillars of Eternity همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی ستون های ابدیت، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، پول بی نهایت، استفاده از اردوگاه بی نهایت، تجارب بی نهایت، امتیاز مهارت های بی نهایت، امتیاز های بی نهایت توانایی، امتیازات بی انتها استعدادها، فرار از همه حملات ، اضافه کردن ۱۰ قدرت، اضافه کردن ۱۰ مخفی، اضافه کردن ۱۰ برجسته. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v3.03.1047 از بازی ستون های ابدیت است.

  جهت دانلود ترینر  Pillars of Eternity از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر