طغیان وارز: Evolved استراتژی و شبیه سازی بازی برای ویندوز، OS X، همچنین برای انتشار در Xbox One برنامه ریزی شده است. در این بازی، بازیکن یک پاتوژن را ایجاد کرده و تکامل می دهد و تلاش می کند جهان را با یک طاعون مرگبار نابود کند. این نسخه به طور کامل توسعه یافته و طراحی شده از بازی محبوب تلفن همراه طاعون شرکت است و اضافه می کند تعدادی از ویژگی های جدید. این برنامه توسط یک شخص توسعه دهندگان Ndemic Creations ایجاد شده است و از طریق Steam Early Access در دسترس است.

  دانلود ترینر Plague Inc: Evolved

  این بازی با استفاده از یک مدل اپیدمی با مجموعه ای پیچیده و واقع بینانه از متغیرها برای شبیه سازی گسترش و شدت طاعون، و توجه CDC را جلب کرده است. ویکیپدیا® شیوع سی آیین یک ویروس اصلاح ژنتیکی است که در یک آزمایشگاه Gen-Sys ایجاد شده است. یافته شده است که افزایش هوش در میمون ها، اما موتاس سریعا و بر روی انسان ها تست نشده است … تجربه سیاره مورچه ها در مقیاس جهانی – ببینید که چگونه انسان پاسخ می دهد که شما جهان را با ویروس مرگبار، مصنوعی آلوده. آیا آنها می توانند در مواجهه با یک بیماری رو به گسترش جهانی در معرض ابتلا به یک ملت رو به رشد از جوجه های هوشمند پیشرفته ژنتیکی قرار گیرند؟ جوامع کنترل بوسه های هوشمند – همچنین به عنوان آلوده کردن انسان ها، بیماری شما را به موازات تحریک می کند تا انتقال مری به مگس را بهبود بخشد و توانایی های شناختی خود را بهبود بخشد. مستعمرات Ape DNA را تولید می کند در حالی که به کمک میمون ها از تشخیص انسان ها کمک می کند. برای یک گونه افزایش یابد، دیگری باید سقوط کند؟ – مکانیک جدید گیم پلی جدید و استراتژی های جدید برای کمک به خروس ها تبدیل شدن به گونه های غالب در این سیاره. تصمیم بگیرید زمانی که مؤسسات شما باید از آزمایشگاه های تحقیقاتی بی خبر باشند، میمون ها را برای جلوگیری از تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین و استفاده از مگس گیاه برای جلوگیری از انجام آزمایشات مگس مهاجم، انتخاب کنید.

  دانلود ترینر Plague Inc: Evolved

  ترینر Plague Inc: Evolved همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی طاعون وارز: Evolved، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: تنظیم مقادیر DNA به هر آنچه که می خواهید، و یا ۵۰۰۰ با کلید های Hot-Key. تنظیم عفونت به آنچه که می خواهید، یا ۱۰۰ با کلید خصوصی. تنظیم شدید به آنچه که می خواهید، و یا ۱۰۰ با کلید های میانبر. تنظیم مرگ و میر به آنچه که می خواهید، یا ۱۰۰ با کلید های میانبر. بدون درمان.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی ۰٫۷٫۵٫۱ از بازی طاعون وارز: تکامل یافته است.

  جهت دانلود ترینر  Plague Inc: Evolved از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر