در اکتشافات سیاره، سال ۲۲۸۷، یکی از اولین کشتی های مستعمره فرستاده شده توسط زمین می رسد به سیاره ماریا، در سیستم Epsilon Indi ستاره. در طول دنباله فرود آن، چیزی در مقابل کشتی عظیم ظاهر می شود که سبب از دست دادن کنترل و سقوط به سیاره می شود. بعضی از استعمارگران در قایقهای نجات زندگی می کنند، اما آنچه آنها می یابند، یک سرزمین بی رحمانه است که پر از موجودات آماده است تا بازدیدکنندگان را از زمین بیرون کنند. در حال حاضر بازماندگان باید کاوشگر، جمع آوری، ساخت، ایجاد، مبارزه، و در نهایت، ساخت یک خانه جدید.

  دانلود ترینر Planet Explorers

  اکتشافات سیاره ای یک بازی انحصاری ماجراجویی گودبرداری مبتنی بر وکسل باز است که در یک سیاره دور قرار دارد. این بازی از یک سیستم OpenCL جدید بر اساس موتور Unity 3D استفاده می کند تا بازیکنان بتوانند زمین را به هر حال تغییر دهند، اشیاء جدیدی را به هر شکل ایجاد می کنند و هر جا آن را انجام می دهند. در اکتشافات سیاره، سال ۲۲۸۷، یکی از اولین کشتی های مستعمره فرستاده شده توسط زمین می رسد به سیاره ماریا، در سیستم Epsilon Indi ستاره. در طول دنباله فرود آن، چیزی در مقابل کشتی عظیم ظاهر می شود که سبب از دست دادن کنترل و سقوط به سیاره می شود. بعضی از استعمارگران در قایقهای نجات زندگی می کنند، اما آنچه آنها می یابند، یک سرزمین بی رحمانه است که پر از موجودات آماده است تا بازدیدکنندگان را از زمین بیرون کنند. اکنون بازماندگان باید کشف، جمع آوری، ساخت، ایجاد، مبارزه، و در نهایت، زمین را فتح کنند.

  دانلود ترینر Planet Explorers

  ترینر Planet Explorers همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Explorers of the Planet، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، Infinite Oxygen، Infinite Energy، Set 99 Shots of Revival، Add Defense، Custom Attack / Damage، Custom Speed ​​/ تنظیم سفارشی پرش ارتفاع. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی آلفا v0.87 از بازی کاوشگران سیاره است.

  جهت دانلود ترینر  Planet Explorers از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر