Planetbase یک بازی استراتژیک است که در آن شما یک گروه از مهاجران فضایی را در تلاش برای ایجاد یک پاسگاه در یک سیاره از راه دور هدایت می کنید. در بازی، نقش معمار و مدیر پایه را بازی می کنید، به استعمارگران خود بگویید که در آن ساختارهایی را که برای زنده ماندن نیاز دارند، ساخت. شما باید اطمینان حاصل کنید که آنها به طور ثابت عرضه اکسیژن، غذا و آب برای زنده ماندن داشته باشند.

  دانلود ترینر Planetbase

  شما آنها را برای جمع آوری انرژی، استخراج آب، فلز معدن، رشد مواد غذایی، تولید رباتها و ایجاد یک پایگاه کاملا خودکفا خواهید گرفت. حتی اگر این بازی در نظر گرفته شده برای یک شبیه ساز باشد، تمام مکانیک ها قابل اعتماد هستند و بر اساس آنچه که انتظار می رود چالش های ایجاد یک مستعمره در یک سیاره جدید باشد. نیروی انرژی خورشیدی و باد (در صورت موجود بودن) به منظور ساختن سازه های پایه. رشد هیدروپونیک سبزیجات و سنتز ویترومایت را برای تغذیه مردم خود. معدن و تولید منابع خام، پردازش آنها، تولید محصولات و ایجاد یک زنجیره تولید. به دقت مدیریت جریان مهاجرت مستعمرات را مدیریت کنید تا اطمینان حاصل شود که افراد دارای مهارت های مناسب.

  دانلود ترینر Planetbase

  ترینر Planetbase همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Planetbase، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: حداکثر سلامت، حداکثر تغذیه، حداکثر هیدراتاسیون، حداکثر اکسیژن، حداکثر خواب، حداکثر روح، حداکثر حالت، ساخت فوری، روز فوری، روز فریزر، مصرف انرژی صفر ، مصرف انرژی صفر، تولید اکسیژن حداکثر، حداکثر سرعت باد، سرعت حرکت سریع، حداقل. هزینه های ساختمانی حداقل. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2.1 از بازی Planetbase است.

  جهت دانلود ترینر Planetbase از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر