گیاهان در برابر زامبی ها: Garden Warfare 2 یک تیرانداز شخص ثالث است که مشابه جنگ های جنگی است. گیم پلی تا حد زیادی همانند سلف خود باقی خواهد ماند، با افزودن ۶ کلاس جدید گیاه و زامبی، نسخه زامبی Garden Ops با عنوان گورستان Ops و حالت جدید به نام Mode of Assault Herbal، نسخه ای متداول Gardens and Graveyard که در آن زامبی ها باید از پایگاه ها دفاع کنند و از گیاهان جلوگیری کنند تا ۲۴ بازیکن را پشتیبانی کنند. کلاس های مختلف دارای توانایی های متفاوت هستند. اکثر شخصیت ها و حالت ها (Team Vanquish، Ops Garden، و غیره) از Garden Warfare اصلی باز خواهد گشت. جدید “remix” موسیقی از باغ وحشی اصلی برای زامبی.

  دانلود ترینر Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

  توانایی های جدید برای بازگشت شخصیت ها نیز در جنگ های جنگی ۲ معرفی خواهد شد. بر خلاف بازی اول، در حالی که در Garden Warfare اصلی می تواند تنها در Garden Ops، از طریق حالت خصوصی، در Garden Warfare 2 بازی کند، هر حالت در این بازی میتواند انفرادی باشد . چندین نفره، سرورهای خصوصی، دوازده نقشه و ۴۰ کاراکتر متفاوت در حالت راهاندازی پشتیبانی خواهد شد. محتوای اضافی رایگان نیز به طور منظم منتشر خواهد شد. اتصال اینترنت همچنان در بازی اول مورد نیاز است. حالت جدید به نام Battleground پشت صحنه نیز معرفی شده است. این سرویس به عنوان یک دنیای توپی است که برای بازیکنان برای کشف آزاد است. در میدان جنگی حیاط خلوت، بازیکنان می توانند از پورتال هایی که به ماموریت ها متصل هستند دسترسی پیدا کنند، از دیدگاه های بازدارنده شخصیت ها بازدید کنند، مجموعه های جمع آوری شده در جهان پراکنده شوند و به بازی های پادشاه هیل به نام “پرچم قدرت” در برابر هوش مصنوعی با اراده ملحق شوند. در هنگام بازی میدان جنگی حیاط خلوت، بازی موجی از قهرمانان دشمن را ارسال می کند، هرچند این بازی همچنین جعبه های حاوی یک متحد یا سکه AI ارسال خواهد کرد. همچنین گلدان های گیاهی یا مکان هایی وجود دارد که بازیکنان می توانند بوته های گیاهی یا ربات های زامبی را بسازند. گالری تیراندازی و ماموریت های ماه نیز برجسته هستند. انواع گیاه و زامبی که بازیکن در بازی اصلی به دست آورد، به طور خودکار به این بازی منتقل می شود. UI بهبود یافته است، با Crazy Dave و دکتر Zomboss نشان داده شده در مدل ۳D خودشان صحبت می کنند (به جای اینکه به عنوان طرح های ۲D از Plants vs Zombies ظاهر شوند).

  دانلود ترینر Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

  ترینر Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Plants vs Zombies: Garden Warfare 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Health Infinite، Instant Cooldowns. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.01 از بازی گیاهان در مقابل زامبی: Garden Warfare 2 است.

  جهت دانلود ترینر  Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر