گیاهان در برابر زامبی ها: مربی جنگ های جنگی. گیاهان در برابر زامبی ها: باغ وحش بازی تیرانداز شخص ثالث چند نفره و بازی ویدیویی دفاع برج است. این بازی سوم در مجموعه گیاهان در مقابل زامبی ها، توسط PopCap Games توسعه یافته و توسط Electronic Arts منتشر شده است.

  دانلود ترینر Plants vs. Zombies: Garden Warfare

  این بازی برای اولین بار برای Xbox 360 و Xbox One اعلام شد، اما بعدا گزارش شد که آن نیز برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۳ و پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود. زمانی که بازی برای مکینتاش عرضه می شود، ناشناخته است. این بازی ویژگی های همکاری و همراه با حالت های چند نفره رقابتی است که بازیکنان می توانند گیاهان و همچنین زامبی ها را کنترل کنند. بازیکن میتواند از گیاهان یا زامبی ها از منظر شخص سوم در محیط چند نفره همکاری یا رقابتی کنترل کند. برای پیشرفت در بازی، بازیکنان باید چالش های منحصر به فرد را برای هر کلاس تکمیل کنند. این چالش ها هنگامی که تکمیل می شوند، شخصیتی را فراهم می کنند که به پخش کننده اجازه می دهد تا به ویژگی هایی مانند ارتقاء، شخصیت های جدید، پوست های سلاح و لباس شخصیت دسترسی پیدا کند. پنجره های بازپس گیری چالش بسیار شباهت به سیستم اطلاع رسانی مورد استفاده در Xbox One است. نسخه های Xbox One و PlayStation 4 دارای چند نفره چند نفره و همچنین Boss Mode است که شبیه به حالت فرمانده از Battlefield 4. Wikipedia® است.

  دانلود ترینر Plants vs. Zombies: Garden Warfare

  ترینر Plants vs. Zombies: Garden Warfare  همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی RPG گیاهان در برابر زامبی ها: Garden Warfare، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کد های ضروری کد تقلب: سلامتی بی نهایت، سلامتی باغ بی نهایت، آمیخته با Infinitive / بدون بارگذاری مجدد، Instant Cooldown، Set Zombie Killed. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.0 از بازی گیاهان در مقابل زامبی: جنگ های باغ است.

  جهت دانلود ترینر  Plants vs. Zombies: Garden Warfare  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر