۱۶ سال پیش، شهر نیوپورت فالز متعلق به سازمان جنایی IMPERIO بود. اعضای این گروه ترس و وحشت را گسترش دادند و یک بار در نیوپورت فالز، جالب توجه از جرایم سازمان یافته، را برگزار کردند. برای مدت طولانی، پلیس چیزی برای مخالفت با این قدرت نداشت و IMPERIO آزاد بود که به آن عمل کند. تا یک روز یک افسر پلیس جادوگر، جان کرافت، در صحنه ظاهر شد. همراه با نیروی کار او، توانست به کارهای این سندیکا متوقف شود. اما درست قبل از اینکه بتواند رهبر را دستگیر کند، او و سازمان او بدون ردیابی از بین رفت. جان کرافت، قهرمان و پدر یک پسر جوان یک بار دیگر متوجه مرده شد. در سینه اش دو گلوله وجود داشت. اما پرونده هرگز حل نشده بود. IMPERIO ناپدید شد و شهر شکوفا شد و با شکوه توسعه یافت. ۱۶ سال بعد دیگر نشانه ای از آنچه اتفاق افتاده وجود ندارد. IMPERIO با فعالیت های جنایتکارانه خود، منطقه شهری را پر کرده است. غیر قابل تصور است که شهردار در یک مهمانی بزرگ برای ارائه استراتژی آینده خود در برابر جرایم سازمان یافته، که ماه ها در حال افزایش است، اتفاق می افتد. در طول ارائه، یک مرد سایه دار سلاح و تیراندازی در شهردار. گلوله ها پرواز می کنند شكستن شیشه و ترس و واهمه در همه جا می افتد. در ابتدا، همه چیزهایی که دیده می شود شهردار دروغگو بر روی زمین است. در کنار او، مایکل ریسه، رییس پلیس، با گلوله های خرد شده. او زندگی شهردار را نجات داد و خود را پرداخت کرد. قاتل از شناسایی نشده است.

  دانلود ترینر Police Tactics: Imperio

  در POLICE TACTICS: IMPERIO شما به عنوان هاروی کرافت بازی می کنید و در محل خالی رئیس پلیس قرار می گیرید. شما مسئول حفظ قانون و نظم در نیوپورت فالز هستید. وسایل نقلیه اضطراری و پرسنل شهرداری را هماهنگ کنید و به جرم و جنایت متوسل شوید. اطمینان حاصل کنید که هیچ جرمی مجازات نمیشود و مجرمان را محکوم نکنید! شما اولین خط دفاع در مبارزه با جرایم سازمان یافته هستید. شما باید از جرم پیشگیرانه جلوگیری کنید و قبل از اینکه دیر شود ماهی بزرگ را بیرون بیاورید. جمع آوری و بررسی طیف وسیعی از شواهد و محافظت از شهر خود را قبل از آن که غرق در غارت جنایت. از واحدهای پلیس خود به پتانسیل کامل خود استفاده کنید. آموزش و تحویل محققان صحنه جرم، واحدهای ویژه، افسران پلیس و کارآگاهان. مدیریت ستاد شما و بهترین استفاده از بودجه خود را برای اطمینان از بهترین استانداردهای اجرای قانون و دفاع خطر است.

  دانلود ترینر Police Tactics: Imperio

  ترینر Police Tactics: Imperio همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Police Tactics: Imperio، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی نامحدود، حداقل جنایتکاران بهداشتی، پلیس MAX XP، امتیازات مهارت بی نهایت پلیس، امتیازات مهارت های پلیس، مدال های باز کردن / ارتقاء آسان، بازیابی پولیس جسمی ، فیس بوک زمان محدود، پول بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1984 از بازی تاکتیک پلیس: Imperio است.

  جهت دانلود ترینر  Police Tactics: Imperio از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر