Prey® یک بازی اکشن فکری شخصیت اول از Arkane Studios است، سازندگان سری Dishonored® برنده جایزه. در Prey®، شما اولین انسان با قدرت های بیگانه در ایستگاه فضایی Talos I است. بهبود و نوآوری در راه مبارزه با راه خود را از طریق ایستگاه آلوده بیگانه در جستجوی خود را برای حقیقت. Prey® یک داستان جسورانه است که در یک جهان خطرناک قرار دارد. Prey اولین بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی است که توسط آستین، تگزاس، Arkane Studios و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این بازی در ماه مه سال ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شد. در Prey، بازیکن کنترل مورگان یو را در حالی که کاوش در ایستگاه فضایی Talos I، در مدار اطراف زمین ماه L2 [1]، که در آن تحقیق به یک گروه بیگانه خصمانه به نام تیفون انجام شده است. همانطور که در محاصره فرار تیفون قرار دارد، بازیکن با استفاده از سلاح های مختلف و توانایی هایی که از تایفون حاصل شده است، برای جلوگیری از کشتن بیگانگان در حالی که به دنبال فرار از ایستگاه است. ایستگاه به عنوان یک دنیای باز به بازیکن ارائه شده است، پس از به دست آوردن آیتم های کلیدی یا توانایی های مشابه در طبیعت به بازی Metroidvania، در سراسر جهان پیشرفت می کند.

  دانلود ترینر Prey

  در Prey، در سال ۲۰۳۲، شما بر روی Talos I، یک ایستگاه فضایی در حال چرخش در ماه بیدار می شوید. شما موضوع اصلی یک آزمایش برای تغییر بشریت برای همیشه است – اما همه چیز به سختی اشتباه کرده است. ایستگاه فضایی توسط بیگانگان دشمن پر شده است و اکنون شما شکار می شوید. همانطور که شما به اسرار تاریک Talos I و گذشته خود میچرخید، باید با استفاده از ابزارهای موجود در ایستگاه – عقل، سلاح و توانایی ذهن خود صحبت کنید. سرنوشت Talos من و همه در روی در دست شما است. هیچ چیز به نظر می رسد بر روی Talos I. به عنوان مورگان یو، قرار داده شده برای باز کردن سرنخ هایی که برای خودتان پشت سر گذاشته اید، و کشف حقیقت در مورد گذشته خود را. در برنامه های TranStar چه نقش ایفا می کنید و تهدید اسرارآمیز که ایستگاه را ویران می کند؟

  دانلود ترینر Prey

  ترینر Prey همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Prey، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health Infinite، Integrity Suit Unlimited، Infinite PSI، Infinite Stammina، Item Infinite، No Reload، Freeze Timer، Super Speed، Slow Motion، One Hit Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.06 از بازی Prey (2017) است.

  جهت دانلود ترینر  Prey از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر