“شاهزاده ایرانی: شنهای فراموش شده” یک بازی ویدیویی چند پلت فرم تولید شده توسط Ubisoft است که در تاریخ ۱۸ می ۲۰۱۰ در آمریکای شمالی و در ۲۰ ماه مه در اروپا منتشر شد. این بازی ها بازگشت به داستان آغاز شده توسط شاهزاده ایرانی: The Sands of Time است. شاهزاده ایرانی: شنهای فراموش شده عنوان چهار بازی جداگانه با داستان های مختلف است. بازی اصلی برای پلیاستیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز توسعه داده شد، در حالی که سه بازی دیگر برای PlayStation Portable، Nintendo DS و Wii منحصر به فرد هستند. نسخه های PSP و Wii توسط یوبی سافت کبک ساخته شد؛ نسخه های PS3، Xbox 360 و Windows توسط یوبی سافت مونترال با کمک Ubisoft Singapore انجام شد. نسخه نینتندو DS در کازابلانکا ساخته شده است.

  دانلود ترینر Prince of Persia – The Forgotten Sands

  نخستین کنسول نسل بعدی نسل سری Ubisoft را تحسین می کند، شاهزاده ایرانی – The Sand Forgotten، فصل بعدی در Sands of Time است. شاهزاده پادشاهی برادرش پس از ماجراجویی خود در آزادی، شاهزاده سلطنتی را در محاصره ی یک ارتش قدرتمند برای نابودی آن پیدا می کند. برادرش مالیک تصمیم دارد از قدرت باستانی شن و ماسه در قمار ناامید استفاده کند تا پادشاهی را از نابودی کامل نجات دهد. برای نجات پادشاهی، شاهزاده باید یک ماجراجویی حماسی را آغاز کند که در آن او یاد می گیرد که مداد رهبری واقعی را تحمل کند و این قدرت بزرگ اغلب با هزینه بسیار زیادی همراه است.

  دانلود ترینر Prince of Persia – The Forgotten Sands

  ترینر Prince of Persia – The Forgotten Sands همراه با گزینه های تقلب

  این مربی به شما می دهد: زندگی نامحدود، انرژی نامحدود، انرژی آب، یک ضربه کشتن، ارتقاء سریع، امتیاز ارتقاء، موقعیت ذخیره / بار / خنثیسازی، افزایش ارتفاع.

  جهت دانلود ترینر  Prince of Persia – The Forgotten Sands از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر