Pro Evolution Soccer 2015 Editor. Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015 و شناخته شده به طور رسمی به عنوان World Soccer: برنده یازدهم ۲۰۱۵) یک بازی شبیه سازی فوتبال است که توسط PES Productions ساخته شده و توسط Konami برای PlayStation 4، PlayStation 3، Xbox One، Xbox 360 و Microsoft Windows منتشر شده است. این نسخه ی چهاردهم سریال Pro Evolution Soccer است. KONAMI با PES 2015 با بازگشت به ارزشهای PES اصلی به میدان فوتبال باز می گردد.

  دانلود ترینر Pro Evolution Soccer 2015

  با تشکر از موتور FOX باور نکردنی، PES 2015 تصاویر و تصاویر خیره کننده ارائه می دهد که در آن بزرگترین بازیکنان جهان حرکت می کنند و فقط بازی های واقعی خود را بازی می کنند، در حالی که PES ID تضمین می کند که کل تیم با سبک بازی مشهور خود بازی کند. هر عنصر گیم پلی برای یک تجربه پاسخگو مجددا احاطه شده است، در حالی که تیراندازی و سیستم دروازهبان جدید احساس می کنند که احساس قلب در دهان که با یک بازی سطح بالا همراه است، با احتیاط بازسازی شده است. کنترل دقیق، مبارزه و تعادل بازی نیز کاملا منعکس کننده واقعی فوتبال است. به همین ترتیب، بازیکنان هم اکنون می توانند سیستم myClub جدید خود را برای توسعه یک طرف تمام فتح، از ابتکار فروتنانه برای ایجاد یک کلاس جهانی XI استفاده کنند.

  دانلود ترینر Pro Evolution Soccer 2015

  ترینر Pro Evolution Soccer 2015 همراه با گزینه های تقلب

  ویرایشگر برای Pro Evolution Soccer 2015، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Stamina نامحدود، امتیاز تمرکز فضای مجاز: نامحدود، زمان توقف، سطح اعتماد، پول. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015) است.

  جهت دانلود ترینر  Pro Evolution Soccer 2015 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر