سفر راننده نهایی در اینجا شروع می شود! ماشین پروژه. نشان دهنده شبیه سازی مسابقات قطعی، با یک حالت Franchise است که به شما اجازه می دهد تا حرفه ای شخصی را که در دنیای Karting شروع شده است و سپس به تخصص خاصی از مسابقات رالی، Touring Cars، Open-Wheel، GT، Le Mans و خیلی بیشتر! بازیکنان می توانند در مسابقات حرفه ای هر نقش را به دست آورند – بازی با Optio را با یک دوست به عنوان Driver / Co-Driver، و ایجاد و مدیریت تیم کامل برای رقابت با دوستان و رقبا.

  دانلود ترینر Project Cars

  محتوای تولید شده توسط کاربر به شما امکان می دهد از مدل گرافیکی و فیزیک پیشرفته برای طراحی ماشین خود دقیقا همانطور که می خواهید استفاده کنید. بازیکنان می توانند در مسابقات مخصوص مسابقات مسابقه ای شرکت کنند، در تظاهرات در بیابان شرکت کنند و حتی در مسابقات معتبر مانند ۲۴ ساعت لومن شرکت کنند. طیف گسترده ای از وسایل نقلیه در اختیار آنها قرار می گیرد، از جمله اتومبیل های تور، اتومبیل های فوق العاده سریع و اتومبیل های ورزشی. توسعه دهندگان تلاش زیادی در زمینه پالایش حالت های آنلاین کرده اند. بازیکنان می توانند در مسابقات یک به یک رقابت کنند یا مسابقات را با دعوت دوستان خود سازماندهی کنند.

  دانلود ترینر Project Cars

  ترینر Project Cars همراه با گزینه های تقلب

  پروژه های اتومبیل ترینر (+۸) گزینه ها: مربی بازی اتومبیل پروژه، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سوخت بی نهایت، همیشه برنده، مخالفان آهسته، مخالفان فریز، افزایش زمان روز، کاهش زمان روز، افزایش مسابقه زمان توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.02 (b1.0.1.2) از پروژه ماشین پروژه است.

  جهت دانلود ترینر  Project Cars از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر