بازی Quantum Break یک بازی ویدیویی تیرانداز شخص ثالث برای ماجراجویی است. بازیکنان به عنوان جک جویس، شخص با قدرت دستکاری در زمان در جهان که در آن زمان لعنتی، و همه چیز را به جز جویسه یخ، بازی می کنند. بازیکنان می توانند انواع اسلحه های گرم و همچنین توانایی های دستکاری خود را برای شکست دادن دشمنان در بازی استفاده کنند. جویس می تواند زمان را به طور موقت متوقف کند، به او اجازه می دهد تا از حملات فرار کند یا دشمنان را فریب دهد، یک انفجار زمان را بکشید، که یک پرتابه تهاجمی است و مسیر گلوله را معکوس می کند. او همچنین می تواند با محیط ها ارتباط برقرار کند و اثرات زیست محیطی را که شخصیت های خصمانه را آسیب می زند، ایجاد کند. او همچنین می تواند از توانایی “زمان طوفان” خود استفاده کند، که به او اجازه می دهد تا درست در کنار یک دشمن برای انجام یک تیراندازی غرق در فضایی بسر برد.

  دانلود ترینر Quantum Break

  در عوض، او می تواند هم زمان را سرعت بخشد و هم بین جلد ها را تغییر دهد تا دغدغه های ناخواسته را متنوع کند. با توجه به توانایی های دفاعی، جویس می تواند خود را از حملات با استفاده از “سپر زمان” محافظت کند، که می تواند گلوله هایی را در زمان “دوج” انجام دهد، که به سرعت اجازه می دهد برای جلوگیری از حملات و یا صرفا پنهان کردن پشت جلد. همچنین در این بازی، بخش های کمتری عملگرایانه وجود دارد که بازیکنان باید برای حل پازل های محیطی در طول بازی از جمله بازی های ۳D استفاده کنند. با لکنت و فروپاشی زمان، اشیاء ممکن است در حلقه زمان به دام افتاده باشند. این باعث می شود آنها به خطرات زیست محیطی تبدیل شوند و وارد یک کشور ناپایدار شوند که به طور مداوم تغییر می کند و از این رو موقعیت های خطرناکی برای بازیکنان ایجاد می کند، مانند اشیائی که بارها به یک پلتفرم تبدیل می شوند. این اشیاء تبدیل به موانعی می شوند که راه پخش را مسدود می کنند و می توانند با کاهش یا متوقف کردن زمان غلبه کنند تا جویس بتواند از این اشیاء و پیشرفت بدون صدمه زدن فرار کند. جویس همچنین می تواند با احیای شخصیت های غیر قابل پخش یخ زده کمک کند.

  دانلود ترینر Quantum Break

  ترینر Quantum Break همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Quantum Break، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، بدون بارگذاری مجدد، امتیاز ارتقا بی نهایت، مهارت های خنک کننده،
  Super Precision، No Recoil، Rapid Fire، Enemies Cant’t Fire، One Hit Kill، Remove Pirate Pirates Eve. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.2.0.0 از بازی شکستن کوانتوم است.

  جهت دانلود ترینر  Quantum Break از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر