خشم ۲ (به صورت RhapsGE 2 تلطیف شده) یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Avalanche Studios در ارتباط با نرم افزار شناسایی و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این بازی عاقبت به خشم بازی ۲۰۱۱ است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۴ و ایکس باکس یکی در تاریخ ۱۴ مه ۲۰۱۹ منتشر شد. از نظر منتقدان، انتقادات متفاوتی را از آن خود کرد، اما ستایش برای مبارزه با آن، اما انتقاد از داستان، شخصیت ها و گیم پلی باز جهان. خشم ۲ تیرانداز اول شخص است. بازیکنان کنترل یک رنجر را به نام واکر، که آزاد است برای کشف داستان داستان آخرالزمانی بازی باز است. بازیکنان کنترل برخی ویژگی های واکر، مانند جنس، مهارت ها، و لباس خود را دارند. واکر توانایی استفاده از سلاح گرم و ابزارهای مختلف برای مبارزه با دشمنان، از جمله بازگرداندن سلاح هایی مانند بالشتک است. بازیکنان می توانند مهارت های واکر را با قدرت های مبتنی بر نانوتیتی توسعه دهند. از طریق حالت Overdrive، اسلحه Walker باعث آسیب بیشتر می شود، دشمنان انرژی بیشتری را از بین می برند و به طور مداوم بهبود می یابند – بازیکنان را با روش تهاجمی برای ضرب و شتم دشمنان، فراهم می کند. Nanotrites از اولین بازی، که به عنوان قدرت ویژه و افزایش توانایی عمل می کند، همچنین می تواند برای افزایش بهره وری مبارزه استفاده شود. این بازی همچنین شامل مبارزه با وسایل نقلیه، از جمله کامیون ها، کامیون ها و gyrocopters، با بازیکن قادر به رانندگی هر وسیله نقلیه در جهان بازی است.

  دانلود ترینر Rage 2

  شیرجه رفتن را به یک دودستگی عاری از جامعه، قانون و نظم. RAGE 2 دو استودیو قدرتمند – Avalanche Studios، کارشناسی ارشد دیوانگی جهان باز، و ID Software، سازندگان تیرانداز اول شخص را به ارمغان می آورد تا کارناوال قتل عام را به جایی که می توانید هرجایی بروید، شلیک کنید و همه چیز را منفجر کنید. یک سیارک ۸۰ درصد جمعیت زمین را نابود کرده است و تعداد بشریت در حال کاهش است. باندهای بی رحمانه و خونخوار سرک های باز هستند و مقامات استبدادی قصد دارند با مشت آهنین حکومت کنند. همانطور که واکر، آخرین رنجر زمین ویران شده و تهدیدی برای قدرت آنها، شما از خانه خود ربوده شده و برای مردگان رها شده اید. حالا باید عدالت و آزادی را خشمگین کنی. با مبارزه ی خنده دار خودروی، ضرب وشتم اول شخص و فوق العاده قدرتمند و دنیای آزاد پر از جنون ظهور، شما را در سراسر یک بمب وحشتناک بی پروا در حال مبارزه با باندهای سادیستی برای پیدا کردن ابزار و فن آوری مورد نیاز برای سرکوب حکومت سرکش اداره یک بار و برای همه.

  دانلود ترینر Rage 2

  ترینر Rage 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی خشم ۲، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite AMMO، No Reload، One Hit Kill، Super Speed، Slow Motion، Rapid Fire، Unnamed Mutant Bash Tokens. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (2019-06-16) از بازی خشم ۲ است.

  جهت دانلود ترینر  Rage 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر