مربی خشم. خشم یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط نرم افزار شناسایی توسعه یافته است. این از موتور بازی ساز مبتنی بر OpenGL مبتنی بر فناوری ۵ استفاده می کند. منتشر شده در اکتبر ۲۰۱۱، این بازی برای اولین بار در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۰۷ در کنفرانس توسعه دهندگان اپل در جهان (WWDC) به عنوان یک نسخه آزمایشی به نمایش گذاشته شد و در ۲ آگوست ۲۰۰۷ در QuakeCon اعلام شد. در همان روز، تریلر برای این بازی توسط GameTrailers منتشر شد.

  دانلود ترینر Rage

  این بازی در آینده ای نزدیک پس از آخرالزمان قرار دارد، به دنبال اثر سیارک ۹۹۹۴۲ آپوفیس بر روی زمین است. این بازی به عنوان مشابه با Mad Max 2 و بازی های ویدئویی مانند Fallout و Borderlands توصیف شده است. تاثیرات در گیم پلی رانندگی و مسابقه شامل بازی هایی مانند MotorStorm و Burnout می باشد. بازیکنان می توانند اتومبیل های خود را با گواهینامه های مسابقه ای که از مسابقات برنده شده اند، ارتقا دهند.

  دانلود ترینر Rage

  ترینر Rage همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی تیرانداز خشم، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Unlimmited Ammo، بدون بارگذاری مجدد، کشتن آسان، +۲۰،۰۰۰ پول، +۲۰،۰۰۰ گواهینامه مسابقه، +۵۰ چلپ چلوپ، +۵۰ باند، +۵۰ نارنجک ، +۵۰ Lockpicks، افزایش امتیاز امتیازات خودرو، توربو نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.34.2015 از خشم بازی است.

  جهت دانلود ترینر Rage از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر