رمبو – بازی ویدئویی بازیکن را در چکمه های مبارزه با جان رمبو قرار می دهد و آنها را در یک اقدام بسته بندی شده از طریق دنباله های مبارزه با نمادین و قصه های داستان FIRST BLOOD ™ قرار می دهد، رمبو: اولین قسمت BLOOD II ™ و RAMBO III ™. قفل شده و با اسم علامت تجاری رامبو سلاح های خود را حمل می کنید، شما از طریق ناکامی های رئیس و از بین بردن فیلم ها مبارزه می کنید – همه چیز از رامبو در حال فرار از پلیس در Blood First، به یک حمله کلاهبرداری انفجاری خود در Lieutenant Tay در رمبو قسمت اول خون دوم، و به هلیکوپتر روسی خود را با DShK 12.7mm تفنگ ماشین سنگین در رمبو III. در این ماجراجویی کلاسیک، شما می توانید مجموعه ای از کمان، مجموعه ای از چاقو و اسلحه را با همکاری (و ایجاد) هرج و مرج، قتل عام و تخریب از مجموعه کلاسیک رمبو استفاده کنید.

  دانلود ترینر Rambo The Video Game

  سرباز جانباز جان رمبو از کابوسهایی که او را در این بازی ویدیویی HD بر اساس سری فیلمهای کلاسیک نگه می دارد، تحریک می کند. رمبو: بازی ویدیویی یک تیرانداز اول شخص است که به طور منظم امکان بازی کردن با چک های مبارزه جان رمبو را در یک سفر خشونت آمیز از طریق روندهای سه گانه اصلی رمبو از طریق رونوشت های معروف دنبال می کند. اولین خون، رمبو: قسمت اول خون II، و رمبو III، پایه و اساس گیمپلی معتبر رمبو را شامل می شود که شامل شلیک، قتل عام، تخریب، بازی چاقو و غیره است. این بازی عناصر بازی اکشن مانند زمین ویرانگر، تیراندازی مبتنی بر پوشش و فیزیک انفجاری را برای تحویل طرفداران اقدام رمبو در سراسر جهان در نظر می گیرد.

  دانلود ترینر Rambo The Video Game

  ترینر Rambo The Video Game همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی رمبو – بازی ویدیویی، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، مهمات نامحدود، نارنجک نامحدود، خشم فوری، مناطق مهارت نامحدود.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی آخرین (۲۰۱۵/۰۳/۳) (بخار) از بازی!

  جهت دانلود ترینر  Rambo The Video Game از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر